Jump to content
Harun57

Mazda 323 Klima Arızası

Tavsiye Edilen Mesajlar

Harun57

Öncelikle herkeze sa arkadaşlar bende klimalı aracıma yeni  gaz bastırdım 3 gün çalıştı bir Sıkıntı olmadan ama daha sonra hiç Soğutmamaya başladı gaz basarken kaçak vs bakılmışdı yoktu  Şimdi klima tuşuna bastığımda hani motordan bir ses gelir klima devreye girdiğinde o ses yok şimdi benim sorum acaba klima kompresörü arızası mıdır eğer öyleyse klima kompresörü tamiri yapılır mı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

Aleykümselam, geçmiş olsun öncelikle klima sigortalarına bir baktırsanız, sonra ki aşamada diğer arıza olasılıklarını değerlendirseniz daha doğru olur gibime geliyor. basitten karmaşığa doğru gitmek lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Harun57

Eyvallh hocam saolasın brnde öyle yapayım dedim ama olaki klima kompresörü arızalı ise biraz maliyet artacak o oyüzden sordum acaba tamiri yapılıyormu diye

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

Tamir konusunda bilgim yok, daha önce başıma gelmedi, ama olası durumda mutlaka tamiri vardır, yada sağlam çıkma parça ile çözülür diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Harun57

Peki hocam sigortadan ise klina için hangi sigortayı takmalıyım kaç amper 1997 1.8 familla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

Bu konuda gösterilmiş hangi sigorta hani amper diye umarım çözüm olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Harun57
18 saat önce, doganayomer :

Bu konuda gösterilmiş hangi sigorta hani amper diye umarım çözüm olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...