Jump to content
awarahoon82

Sanırım Conta Yandı

Tavsiye Edilen Mesajlar

awarahoon82

Öncelikle Selamlar Arkadaşlar.Kardeşim Bugün Sanırım Hararete Dikkat Etmemiş.Yolda Radyatör Kapağı Patlamış.Şuan Araca Marşa Basıyorum Araç Çalışmıyor Ve Radyatörden Su Püskürtüyor.Yağa Su Suya Yağ Karışma Yok 

Yanlız Kafama Takılan Conta Yanmış Olabilir Ama Neden Araç Çalışmıyor.Pistonlarmı Şişti Acaba Neden Olabilir.İyi Çalışmalar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar

Soğutma suyu tümü ile bittikten sonra araç kullanılmaya devam edilip motor yatak sarmış gibi görünüyor

Geçmiş olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
awarahoon82

Bugün Söktüm Üst Kapağı Piston Ve Conta Bu Halde. 2. Pistonda Su Vardı.Pistonlara Hafif Su Döktüm Segmanlardan Sızdırma Yapmadı.Alt Granktan Çevirdim Pistonlar Rahat Hareket Ediyor.Sanırım Pistonlar Ve Segmanlar Zarar Görmemiş.

IMG_20200802_163157.jpg

Screenshot_20200802-215847.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar

Yanma odasına su girdiğine göre conta yanmış. Piston ve gömleklerin durumu için anlayan bir ustaya göstermekte yarar olacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...