Jump to content
Tarahumara

2018 Mazda 6 Bagaj Aydınlatması

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tarahumara

Koskoca bagaja şaka yaparmış gibi bir ampül koymuş adamlar. Bırak bagajı aydıtlamayı, kendi dibini bile aydınlatamıyor. Mazda 3 sedanlarda da benzer bir durum var sanıyorum çünkü aynı ampülü kullanıyorlar. Hayatımda gördüğüm en ufak halojen ampül bu sanıyorum. Yuvaya uyan led ampül almak bir fayda etmiyor çünkü boyu çok ufak. Ben de led şerit çektim. Artık bagajda ne var görebiliyorum çok şükür 🤨

mazda6_bagaj_led_01.jpg

mazda6_bagaj_led_02.jpg

mazda6_bagaj_led_03.jpg

mazda6_bagaj_led_04.jpg

mazda6_bagaj_led_05.jpg

Aşağıdaki foto bana ait değil ama ben de birebir bu şekilde yaptım. Fazladan araya bir de sigorta attım ne olur ne olmaz diye. Sonuçta sigortasız bi şekilde direk RBCM'ye gidiyor. Bir kısadevre yaparsa maliyeti fena büyük olur. İşlem yapacak olan arkadaşlar aman dikkat.

mazda6_bagaj_led_06.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Seriatsu
16 saat önce, Tarahumara :

Koskoca bagaja şaka yaparmış gibi bir ampül koymuş adamlar. Bırak bagajı aydıtlamayı, kendi dibini bile aydınlatamıyor. Mazda 3 sedanlarda da benzer bir durum var sanıyorum çünkü aynı ampülü kullanıyorlar. Hayatımda gördüğüm en ufak halojen ampül bu sanıyorum. Yuvaya uyan led ampül almak bir fayda etmiyor çünkü boyu çok ufak. Ben de led şerit çektim. Artık bagajda ne var görebiliyorum çok şükür 🤨

Evet aynı ampül var. Konumlandırması ortada olduğu için biraz daha fazla aydınlatıyor.

6'da çok sağ kenarda kaldığı için sol kenar karanlık kalıyor. Akşam bir foto çeker eklerim buraya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara
Şimdi, Seriatsu :

Evet aynı ampül var. Konumlandırması ortada olduğu için biraz daha fazla aydınlatıyor.

6'da çok sağ kenarda kaldığı için sol kenar karanlık kalıyor. Akşam bir foto çeker eklerim buraya

Evet bir de öyle bir durum var. Ortalayamamışlar. İşte bunlar hep fazla sake.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...