Jump to content
Tarahumara

Mazda 6 Anahtar Kabı

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tarahumara

Aliexpress can sıkıntısı gezintilerinde güzel bir anahtar kabına rastladım ve çok hoşuma gittim direk sipariş ettim. 20 günde geldi anahtar kabı. Başka marka ve modeller için de var ama Mazda olarak sadece Mazda 6 yapmışlar. Fırsat bulursam zımparalayıp aracımın kendi rengi griye de boyamayı düşünüyorum.

IMG_20200909_190046.jpg

IMG_20200909_190106.jpg

IMG_20200909_190102.jpg

IMG_20200909_190056.jpg

IMG_20200909_190041.jpg

IMG_20200909_190208.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Lan Sabah Sabah, Daha Kahvaltı Yapmamışım, Çayımı, Kahvemi İçmemişim.

Başlığı aynen Şu Şekilde Okudum.

Mazda 6 Anahtar Kaybı :D :D 

Ahaa Dedim Tamda Ömer'i bulmuş. Başlığa tıklayıp konunun içine girinceye kadar, acaba nasıl kaybetmiş, yolda mı kaldı.vs.vs.. Kafamda deli sorular.. :D 

Neyse güle güle kullan kardeşim. Şirin ve güzelmiş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara

Haha ilahi İlhan abi 😂. Ne gariptir ki dün akşam benim de aklıma ahahtar kaybetme geldi. Hayırdır inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
paarthurnax

tıpkı tesla ve yeni nesil porsche anahtarları gibi olmuş. bende aliexpress'ten deri kılıf sipariş edecektim ancak 4 tuşlu anahtara uygun kılıf bulamadım. derici bulup yaptırmak istedim ancak buralarda o tür butik işlerle uğraşan yok. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...