Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Onkos

323 veya 626 alımı hakkinda

Tavsiye Edilen Mesajlar

Onkos

Merhaba arkadaşlar, İstanbul'dayım, 323 veya 626 modellerinden almak istiyorum. Tercihim klimalı modellerdir. Forumdan aracını satmak isteyen var ise iletişime gecmenizi rica ederim. Eli ayağı düzgün Bakımlı 2 gün sonra sanayiye götürmeyecek araç bakıyorum. Fiyat araligim 30-40 arasıdır. Herkese iyi gunler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Şahsi fikrim; bu modellere bakacaksanız sanayi ile içli dışlı birisi olmanız gerekir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Onkos

Ömürlük araba dedikleri için bu araçlarla ilgilendim, sanırım dediğiniz gibi olabilir...tskler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
25.10.2020 at 12:21, Onkos :

Merhaba arkadaşlar, İstanbul'dayım, 323 veya 626 modellerinden almak istiyorum. Tercihim klimalı modellerdir. Forumdan aracını satmak isteyen var ise iletişime gecmenizi rica ederim. Eli ayağı düzgün Bakımlı 2 gün sonra sanayiye götürmeyecek araç bakıyorum. Fiyat araligim 30-40 arasıdır. Herkese iyi gunler

Temiz bir araç sorun çıkarmaz. Çıkarsa da km.ye bağlı belli başlı sorunlar çıkarır. Modeli yüksek km.si düşük araçlara ulaşamıyorsa insanlar bu araçlar gayet de ideal. 626'daki kalite günümüz C segment araçlarında yok. Mazda Ekinci Adem ustaya ulaşıp ona danışmanızı tavsiye ederim. İletişim bilgisi googleda aratırsanız bulunuyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Civic 1.6 ies al hocam veya corolla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...