Jump to content
YunusEmre567

2009 Mazda 3 cam motoru dişlisi

Tavsiye Edilen Mesajlar

YunusEmre567

Merhabalar herkese.2009 model Mazda 3 aracım için şöför kapı camı motor dişlisi gerekmekte nerden bulabilirim Ankara’da olan bilen var mıdır??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

Hocam elimde fazladan 1 tane var dikmen ilker de oturuyorum iş yerim mürsel uluç mahallesinde, zamanında almıştım  duruyor uğrarım derseniz yarın yanıma alırım size ücretsiz veririm. Eğer  uzak derseniz ürün linkini ekliyorum 5 adet fiyatı 17 küsür.

https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/mazda-3-5-6-cx-7-cx-9-rx-8-on-arka-cam-kriko-motor-dislisi-5-adet-P73145127

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
YunusEmre567

Hocam çok teşekkür ediyorum bende öveçlerdeyim ama anı parçayı bende sipariş ettim geldi uyuyor mu denediniz mi hiç?😂

Valla yeni gördüm bildirim gelmedi kusura bakmayın 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

evet uyuyor arka sağ cam dişlisini değiştirdim birebir uydu sorun yok. Kısmet değilmiş demek ki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
YunusEmre567

O küçük kutucuğu açmak basit mi yarın uğraşacağım da :)) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

biraz uğraştırıyor, yanlarından maket bıçağı ile çok zorlamadan azıcık kanırtıp tutan tırnakların yerini bulunca ince uçlu tornavida ile tırnakları açarsanız sorun olmaz, çok zorlayınca tırnaklar kırılabilir aman diyim 🤨

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
YunusEmre567

YouTube de video vardı onu izleyerek yapmaya çalışıyım artık.yine de teşekkür ederim 😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
YunusEmre567

Motoru açmak zorladı biraz ama sizin mantıkla maket bıçağı kullanarak açtım ve oldu :)) 500-600 lira istiyorlardı motor için :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

hadi geçmiş olsun, ben hem cam dişlisi için hemde klima derece düğmesi için 2-3 elektrikçi gezdim kimse yanaşmadı arabayı tanımıyoruz, tamir olmaz değişmesi lazım falan dediler gayette güzel tamir oluyor:) azcık sabır ve istek lazım tebrik ediyorum sizi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
YunusEmre567

İnşallah bişey olmazda lazım olursa klima İçin de yardım isterim 😂😅

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer
21.11.2020 at 02:56, YunusEmre567 :

İnşallah bişey olmazda lazım olursa klima İçin de yardım isterim 😂😅

Hocam bildiğim ne varsa paylaşırım, ihtiyaç olmasın tabi ki ama olursa da çözümü de buluruz inşallah. Amerika, kanada, rusya mazda forumlarında sürekli takipteyim :) adamlar yakında kıllanacaklar benden 😆

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...