Jump to content

Harbi Araç Temizliği

Kado
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 3 yıl sonra ...
  • Yanıt 109
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Selman

9

• Ali

10

• emredeler

12

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Harcanan emek için ağzım açık kaldı...

:o

bu iş 2-3 günlük iş en fazla oda , eğer hangi malzemeyi nerde nasıl kullanılacağı bilindiği taktirde bunları uygulamak kolay , tabiki pasta cila haric, pasta yapmak için çok tecrübe lazım, yoksa araca çok zarar verilebilir, temizlik ve detaya gönül veren kişiler için büyük zevk tabi araca katacağı exstra katkı da cabası, bunu yapan çok arkadaşım var arasıra 1 günümü aracın bu tür işleri için harcarım :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir kere o temizliği yapan adamın arabası olsa, o titizlikle o arabayı o durumu getirmezdi. Bence almıştır onu kelepir, bir kaç gün uğraşmış cillop gibi yapmış iyide bir fiyata tokatlamıştır. Tabi bizim memlekette olsa tokatlamadan önce kmsinede bir ayar çekerlerdi ama Avrupalı yapmaz herherde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dikmen caddesinde, keklik pinarina dogru, opet`i gectikten 500 metre sonra solda  eski bir oto yikamaci el degistirmis. Adi Elit oto yikama. 3-4 seferdir gidiyorum, bu yasima kadar 20 TL`ye boyle titiz (harbi) arac yikayan bir yer gormedim. Temizlik malzemeler kaliteli, sahibi bir tur arac yikama manyagi. Adi Serkan, benden selam soyleyin, gidin pisman olmazsiniz. Kahverengi Mazda ve Kirmizi Peugeout deyince tanir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dikmen caddesinde, keklik pinarina dogru, opet`i gectikten 500 metre sonra solda  eski bir oto yikamaci el degistirmis. Adi Elit oto yikama. 3-4 seferdir gidiyorum, bu yasima kadar 20 TL`ye boyle titiz (harbi) arac yikayan bir yer gormedim. Temizlik malzemeler kaliteli, sahibi bir tur arac yikama manyagi. Adi Serkan, benden selam soyleyin, gidin pisman olmazsiniz. Kahverengi Mazda ve Kirmizi Peugeout deyince tanir...

tam orada bir yerde kahverengi bir mazda 3 görmüştüm sizdiniz sanırım

benim arabayı götürebilirim telefonları varsa alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tam orada bir yerde kahverengi bir mazda 3 görmüştüm sizdiniz sanırım

benim arabayı götürebilirim telefonları varsa alabilir miyim?

Sabit telefonlarini bilmiyorum ama sahibinin cebi var bende, ozelden mesaj attim.  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...