Jump to content

Tavsiye Edilen Mesajlar

Beser41

Merhabalar

Aracımın tavan lambası kapılar açıldığında yanmıyor mazda3 sayfasında konuyla alakalı baslik var fakat bizim modelin iç devresiyle farklı gördüğüm kadarıyla ekstra olarak sunroof kaldırma tusumdada temassizlik var zor algılıyor bu konularda tecrübesi olan varsa yardımlarını bekliyorum malum pandemi günleri uğraşacak çok vaktimiz oluyor herkese hayırlı forumlar sağlıcakla kalın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Benim tavsiyem hic, yapacagim yaptiracagim diye ugrasmayin. Sokerken elinizde kalma ihtimali yuksek. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Beser41

Soktum parçaladım suanlik bı sıkıntı yok değiştirmem gereken can alıcı noktaları bilmiyorum sadece 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Tus da temassizlik varsa kirildi kirilcak ☺️

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Beser41

Konu itina ile çözüldü 

Öncelikle sunroof karti itina ile temas eden tüm metal yüzeyleri zimparaladim sunroof çözüldü kapılar açıldığında ışığın yanmaması tustan dolayı tuşun altındaki metal parçayı çıkartıp altını ve temas yüzeyini iyice zimparaladim montaj yaptım kusursuz çalıştı maliyet ise 5 liralık bir zımpara ilgilenenlere duyurulur iyi forumlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...