Jump to content

Android auto headup display

cenk501923
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar Mazda 3 2016 aracim var araca kendim android auto yükledim android auto düzgün çalışıyor. Ancak headup display de kendi navigasyonunda olduğu gibi yol gösterici işaretler çıkmıyor arada çıkıyor mesela 60m sonra sola dönün gibi ama alakasız zamanlarda bunun bir ayarı var mıdır ya da head UP display de böyle bir özellik var mi? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, Katil Balina :

henüz öyle bir özellik yok. ya da en azından ben hiçbir şekilde almadım o tarz bir yönlendirme. 

Sadece navigasyon açıkken o yönlendirmeler çıkınca dedim belki ayarı falan vardır ama bence gayet mantıklı olur olsa 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sonradan AIO tweakler ile yüklediğiniz Android Auto ile birlikte öyle bir özellik geliyor fakat o da sağlıklı çalışmıyor. Orjinal kit ile gelen Android Auto'da o özelliği koymamışlar maalesef.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten arada kafasına göre varış gösteriyor alakasız dönüş vs aslında gayet mantıklı kullanilabilse çok güzel olurdu 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, cenk501923 :

Sadece navigasyon açıkken o yönlendirmeler çıkınca dedim belki ayarı falan vardır ama bence gayet mantıklı olur olsa 

evet kullanılabiliyor olması lazımdı bence de. olmaması saçma. araçta ya da android autoda yapılacak bir güncellemeye bakar ama mazda pek ilgilenmiyor sanırım. diğer markalarda durum ne bilmiyorum. 4. nesilde ise muhtemelen gösteriyordur.

gerçi en son android auto takılırken sistem 7.0.... bir şeylere güncellendi. ondan sonra bir güncelleme geldi mi bilmiyorum. gerçi gelse de bir şey değişmemiştir. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

AA Tweak'in veya android auto geliştirici menüsünden birinde head-up display da göster/kapat gibi bir ayarı var, kapatmanız gerekli hatalı işaretleri almamak için çünkü araçla uyumlu çalışmıyor. Bende de varış noktasına gelmişim gibi damalı bayrak falan çıkarır arada. Genelde kontağı kapatınca kabloyu çıkarmazsanız ve geri binince kablo bağlı çalıştırırsanız hatalı komutlar çıkar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Katil Balina :

evet kullanılabiliyor olması lazımdı bence de. olmaması saçma. araçta ya da android autoda yapılacak bir güncellemeye bakar ama mazda pek ilgilenmiyor sanırım. diğer markalarda durum ne bilmiyorum. 4. nesilde ise muhtemelen gösteriyordur.

gerçi en son android auto takılırken sistem 7.0.... bir şeylere güncellendi. ondan sonra bir güncelleme geldi mi bilmiyorum. gerçi gelse de bir şey değişmemiştir. 

4. nesilde de yok bu özellik. Android Auto yönergelerin yayınını yapıyor aslında. Araç üreticilerinin bu bilglileri alıp kendilerinin değerlendirmesi gerekiyor. Mazda bu konularda özürlü olduğu için çok bişey beklememek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Tarahumara :

4. nesilde de yok bu özellik. Android Auto yönergelerin yayınını yapıyor aslında. Araç üreticilerinin bu bilglileri alıp kendilerinin değerlendirmesi gerekiyor. Mazda bu konularda özürlü olduğu için çok bişey beklememek lazım.

Aynen adamlar umursamıyor böyle şeyleri tamam iyi hoş araba ama insan bekliyor zaten alt yapısı var sadece yazılımsal vag grubu bu konularda daha iyi tmm belki opsiyon olarak koyuyor ama en azından birsekilde yapıyor mazda olan sistemleri bile kapatıyor mesela otomatik kapı kilidi vs. Gibi mantığını anlayan varsa bana da anlatsın 😂

8 saat önce, Leanback :

AA Tweak'in veya android auto geliştirici menüsünden birinde head-up display da göster/kapat gibi bir ayarı var, kapatmanız gerekli hatalı işaretleri almamak için çünkü araçla uyumlu çalışmıyor. Bende de varış noktasına gelmişim gibi damalı bayrak falan çıkarır arada. Genelde kontağı kapatınca kabloyu çıkarmazsanız ve geri binince kablo bağlı çalıştırırsanız hatalı komutlar çıkar.

Dediğiniz gibi oluyor çoğu zaman belki vardır bir çözümü ruslar yada YouTube dalı İspanyol dayı bir el atsa güncelleme iyi hiç fena olmaz 😉

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...