Jump to content
gobris

Fuel Cutoff Hakkında

Tavsiye Edilen Mesajlar

gobris    1
gobris

merhabalar,

bugun bi arkadsimla konsurken mazda3lerde yakit kesici olmadigini yani rampa asagi falan inerken yakiti kesmedigini . bosa aldiginda daha az yaktigini falan soyledi.

Hani sanmiyorum ki mazda3 te boyle birsey eksik olsun..

Dedigine gore rampa inerken vitesteyse 1.5-2 litre arasi goryormus yol bilgisyarinda ama bosa alirsa 0.5 lere dusuyormus..

Hani mazda6 da ben direk 0 goruyorum rampa asagi ama.. mazda 3 te acaba bir sorun mu var yoksa genelde mi boyle?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuRDoC_111    12
MuRDoC_111

vala ben vitesteykende bostaykende aynı minumum degeri görüyorum ama tam hatırlayamicam o degeri :D 1.1 gibi bisey kalmıs aklımda, birazdan cıkacam dikkat ederim kac olduguna..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Selman    233
Selman

Ben hiç 0 görmedim, boştayken 0.2 gördüm en düşük, vitesteyken 1.2 falan oluyor, yakıt kesici var ama o kadar kesiyor işte...

Bu konu farklı yerlerde uzun uzun tartışıldı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.722
Burak

Bende de 0 görünüyor :) Onun için Mazda6 lar uzun yolda daha ekonomik sanırım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Superas    12
Superas

Manuelde giderken (gaz vermeden) mesela 4ten 3e aldığımda hooop benzin rakamıda artıyor, en azından delikanlı bi gösterge, yalan yok, daha çok yakıyorum diyor. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
chatlakx    0
chatlakx

yokus asağı ınerken viteste durmasıyla boşa almak arasında hiç bir fark yok bizim arabada aynı değerleri gösteriyor 2 civarlarında gezınıyor  :)  otomatik viteste

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Dündar    15
Dündar

0.2 - 0.3  gösteriyo bende

Evet olması gereken değer mazda3 lerde tamamen sıfırlamıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement   
Guest uyumsuzelement

Evet olması gereken değer mazda3 lerde tamamen sıfırlamıyor.

itiraf ediyorum çok ugraştım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.