Jump to content

Farklı Motor Swap Hakkında (90-94)

makilli
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Haklisin aslinda halil abi fakat benim aracimin tasarimi cok hosuma gidiyor bu aracta olmasini istiyorum 1.8 motorun lantisin motoru bizimkilere olmazmi ki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende denemeyi dusunuyorum ileride bakalım lantis yada mazda 3 motoru ama önce 90-94 1.8 doch orjinal motoru dusunuyorum.. bir ara buldum ben 1.500$ civarıydı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

ben baya bi pert araba araştırmıstım, türkiyeye giren sadece 90 model 323 lerde 1.8doch motor verilmiş, illa doch 1.8doch mu istiyosun bilmiyorum ama japon grubu benzer model yılındaki araçların motorlarını uydurmak daha kolay olabilir. mitsubishi carisma honda vtec vs yada pert bi 93-97 üretimi 626 bulup 2bin CC bi motor da taktırabilirsin ama dedikleri gibi motor kaldırılıp indirildimi eski tadı vermeyebilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ebay da biraz baktım 89-94 mazda lar için 1.6 ve 1.8 enjeksiyonlu turbolu motorlar var 100-150 arası gümrük kargo masrafı tutuyor zaten ebay dan alınacagı için faturasıyla birlikte gelicek işlemlerde zorluk da çıkmaz ortalama 2.8-3 milyara 1.8 enjeksiyonlu turbo doch motora sahip olunabilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...