Jump to content

Lantis İçin Jant ve Lastik

bhdrklnc
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

adem  bey iki gündür kullanıyorum sürtme problemi olmadı duruş olarakta çok güzel duruyor 50 yanakla 55 yanak arasında da çok bi fark yok toplamda 2,60 mm yapar onun da yarı çapı yani 1,30 mm  orjinal yay ve amortisörler e dokunmadan taktım ve 55 yanak boşluğu çok iyi doldurdu açıkçası

tamam çok güzel tabi genelde jant takıldıgında  yaylarla  oynanır tabi siz standart  kullanıyorsunuz  o ayrı

sürt menin olmaması iyi haber ama sakın düşürmeyin  o lastiklerle o zaman  kesin sürter  iyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

9

• halil_i

4

• bhdrklnc

22

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Arkadaşım şu an aracımda alessio marka 205/55/16 inç mıchelın sürat lastiği var hiç memnun değilim çıkartıp fab.orj.aayarına getiricem hiç tavcsiye etmem

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kesinlikle çok yakıyor(%20 gibi bir rakam bilmem sizce önemlimi) bu bir

iki lantisin kıvraklığını o lastiklerle yaşayamıyosunuz

üç lastikler arabaya büyük geldiği için örneğin kuma veya özellikle su birikintisine girdiğinizde arabanız farklı tepkimeler verebiliyor

dört aracın durması zorlaşıyo

kısacası altınızda lantis değil 90 model şahin varmış gibi hissediyosunuz

benim aracımda alssio 16 " jant vardı takımını 250 ytl ye gözüm görmeden verdim yarın nasip olursa orjinal lastik ve jantlarını takıcam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 yıl sonra ...

Merhaba.3 hafta önce 1.8 otomatik lantis aldım.Aracın üzerinde "185/65 R14 86T" Mabor streetjet 2 lastik var. Sorum şu lastiğin markası hakkında bilgi pek bulamadım,ne kadar kaliteli dir, lastikler yolda çok gacirdiyor normal mi? Diğer sorum ise jant ölçüleri iyi midir, orjinali nedir? Dursun mu? Kış lastiği alacağım zaman değiştireyim mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...