Jump to content

Yay

Guest maz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hayırlı olsun, güle güle kullan, eskileri de bir yerde muhafaza edeceksin herhalde, söylememe gerek yoktur, ilerde fikrin değişir falan....

teşekkür ederim abi sağolasın  :) üstünden çıkan jant-lastiğin yanına koyarım durur abi orda  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 340
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

33

• MuRDoC_111

60

• Selman

34

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

hayırlı olsun volkan benimki espiriydi tabiki güle güle kullan gençliğinizde her şeyi yapın içinizde birşey kalmasın

teşekkür ederim abi sağol  :) bu arada Biran abide de var bu yay olayı bildiğim kadarıyla  ;):)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan Abi yaylar hayırlı olsun_3-4 kişi binilen arabaya cesaret ister abi helal olsun valaha_gerci iyi direndin yine abi bunca zaman ama sonunda sende yaylandın :D8)_tekrardan güle güle kullan abi_ :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan resimde eklesene bi yaysız bide yaylı benimde ağzımın suları aksın :)

Ahmet daha dün verdi siparişi Volkan, gelmesi, montajı falan 10 günü bulur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bunlar da eibach yaylar abi_ne fark var kıvrımlardan cıkarmaya calısalım ;)

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamam bi yaysız çeksin bide yayı taktırdıkdan sonra çeksin bizde görelim :)

buyur Ahmetcim bunlar yaysız fotolar  ;)

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben bir fark göremiyorum ama banada taktırtacaksınız bu gidişle ama kim takacak ben burda bir eksoz bile taktıramıyorum

Volkan Hayırlı olsun yayların umarım sonra pişman olmazsın.Mücahit Abi uyma sen gençlere:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gerci omp de 10 eibach ta 8 kıvrım var_boyları esit olmayabilir bunların_ama eibach ın yaylarını ön ve arka için ayrı ayrı tasarlayıp biçimlendirmesi bana daha detaycı oldukları fikrini veriyor_yani hepsini aynı yapmak varken niye öyle yapmışlarki_burdan yola cıkıncada bu adamlar isi daha iyi biliyorlar heralde demek geliyor içimden_bu da yay almak isteseydim eger aklımı celer ve eibach almama sebep olurdu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan Hayırlı olsun yayların umarım sonra pişman olmazsın.Mücahit Abi uyma sen gençlere:))

küstüm izzet benim ruhum genç hele arabayı alınca 10 yaş gençleştim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

buyur Ahmetcim bunlar yaysız fotolar  ;)

Volkan Abi nazar degmesin massallahı var abi_şu arka tampon da bu acıdan cok dehset göstermiş_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...