Jump to content
mebbasayar

Mazda 2 Xenon Resimleri

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest viper22

bu xenon uygulamasında sadece xenon kiti takıldı sanırım, optik far olmadan xenon uygulamasında ışık çok fazla dağılıyor ve karşıdan gelenin gözünü çok alıyor direkt farların değişimi yapılması lazım mazda2 için, yakında xenonlu optik far kitleri gelecek m2 için ve fiyatları 400-500 arasında olacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hilmi

bu xenon uygulamasında sadece xenon kiti takıldı sanırım, optik far olmadan xenon uygulamasında ışık çok fazla dağılıyor ve karşıdan gelenin gözünü çok alıyor direkt farların değişimi yapılması lazım mazda2 için, yakında xenonlu optik far kitleri gelecek m2 için ve fiyatları 400-500 arasında olacak.

ben 7000 k taktım gayet memnunum hatta sisleride xenon taktırdım çok güzel görüş açısı yakaladım..ancak optik far olmadığından karşıdan geleni değilde önündekini çok rahatsız ediyor bunuda uzun yola çıktığımda anladım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

yapmayın etmeyin, ayarsız xenon mahvediyor yolda milleti (bakınız ben) . eğilip saklandığım bile oluyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hilmi

xenon taktırsam mı taktırmasam mı :krrsz:

abi xenon suz bir araba düşünemem.aracımın modeli isterse 86 şahin olsun yine taktırırım.inanılmaz fark var gece yi gündüz yapıyor resmen.özellikle orman yolunda bahçeköy kilyos vs. gece görüşü çok rahat gözleri kısıp yormuyorsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G

Sadece yağmurlu havalarda Allaha emanet gidiyoruz  :D net göremiyoruz xenonda  ;D

Karlı ve sisli havalarda her yer bembeyaz oluyor :D Onun için sis farlarının sarı olması az da olsa görmeye yardım ediyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ali

İşin kötü yanı benim sisler beyaz ampul bir kere sise denk geldim  :dua: yolda bu şekilde gittim  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...