Jump to content
Burak

Autocar Temmuz 2008 sayısında Mazda6 - Honda Accord karşılaştırması

Tavsiye Edilen Mesajlar

Gökhan

Bunu Cüneyt abi yapınca ellibin tane laf sayarız. Ama holivud yapınca vaaaooov olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Superas

1 i beni kanser ettiği için 2 nin cıktıgını bıle takıp etmemısım :D 100 silahlı adam herıfı arıyor oldurmek ıcın, herıfı buluyorlar kımse sılahı cekmıyo hepsı tekme tokat dovusmeye kalkıyor. elemean herkezı bayıtlınca dovmekten, yerdekılerde sılah alıp gıdıyor :D bana bıtmeyen sarjorden daha absurt geldı :D

taşıyıcı 2 dahada kopuktu :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
UN911989

Her iki markadan da eski kasalar dahil birçok modele sahip oldum.Son aracım 2001 BMW 3.20i Tiptronic idi.Araçlarımı genelde ikinci el tercih etmekteyim.Şu an 2006 mazda 6 activematic(Tiptronic) sahibiyim.Demek istediğim şudurki Mazda dönüp dolaşıp geldiğim ve beni hiç üzmemiş olan bir markadır.Ödülsüz arabası yoktur,Türkiyedeki değil Dünya genelindeki imajına bakmak gerekir diyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...