Jump to content

MX-5 (Miata)

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

abi sen kırmızı araba almadın ya millet güler diye,bununla gezersen nasıl gülerler bilemiyorum artık  ;D

Volkan abi eğer yaştan dolayı söylüyorsan benim babam 50 yaşında biniyor. :tey: :tey:Geçen ışıklarda durmuş gençler ne dese beğenirsin "anaaa arabaya bak ve içindeki moruğa bak" demişler babam şaşırmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

16

• Selman

11

• mazdamx-5

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

yok kardeş,benim ordaki lafım Selman abiye idi,yanlış anlama  :-\

Aaa abi ayıpsın ne yanlış anlaması ben zaten Selman abi yaşından dolayı kırmızı arabaya binmek isyemediğini düşünüp söyledim abicim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan abi eğer yaştan dolayı söylüyorsan benim babam 50 yaşında biniyor. :tey: :tey:Geçen ışıklarda durmuş gençler ne dese beğenirsin "anaaa arabaya bak ve içindeki moruğa bak" demişler babam şaşırmış :)

Babana ayıp etmişler :( Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Babana ayıp etmişler :( Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş :D

Ben kafama taktım bunu, kimse kusura bakmasın, çocuksuz yıllara dönüş olamayacağına göre, çocukları yuvadan uçurunca alıp, karı-koca bineceğiz, tey-tey çekerek...... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kafama taktım bunu, kimse kusura bakmasın, çocuksuz yıllara dönüş olamayacağına göre, çocukları yuvadan uçurunca alıp, karı-koca bineceğiz, tey-tey çekerek...... :)

İnşallah abi Allah gönlüne göre versin
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iişallah abi gönlüne göre olsun.zaten kırmızı olmasına gerek yok değil mi yetrki araç mx-5 olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İki kişilik arabanın arkasına bir karavan bağlarsın olur biter.Traktör de tek kişilik bütün köyü taşıyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İki kişilik arabanın arkasına bir karavan bağlarsın olur biter.Traktör de tek kişilik bütün köyü taşıyor :D

:2funny: :2funny: işte olay budur .Son noktayı koydun abi. :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...