Jump to content

Atiker LPG li Astina 323 GT

Guest mustafa.smmm
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

:D

arkadaşlar en sonunda bir tane 1999 323 gt astina buldum.

adamla konuştum. 13.500ytl. dan aşağı inmiyor.

139 bin km de.

boya kaza yok diyor.

perşembe günü almaya gidiyorum. bir sene önce atiker lpg taktırmış araca.

uzun süredir bu araçtan arıyordum. fiyat pahalı ama. bulmuşken alıp geçeyim diyorum. fikirlerinizi bekliyorum.

lpg konusunda (ben de belki lpg taktıracaktım fakat prins yada zavolli olacaktı. atiker olunca bilemiyorum. )

98 Practica ya ben atiker takdırdım. Gayet güzel Maşallah sorunsuz çalışıyor... Tavsiye ederim. Bir de en önemlisi yerli olması. Biraz da bundan dolayı tercih ettim. Bizde bir de Opel Vectra A (94) var. Ona Lavato Fast taktırmıştım.Birinci yılında beyin bozuldu. Garantiden yaptırdım. Fakat garanti bitince ne olucak onu düşünüyorum. İnşallah başka arızasını görmeyiz. Çünkü Yabancı menşeili olduğu için parçaları çok pahalı. Ama Atiker yerli olduğu için diğerlerine göre yedek parça fiyatı olarak biraz daha cazip... İyice araştırmayı ihmal etme...

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa.smmm

araç hareket halinde iken arkadan çekilmiş foto bence çok harika olmuş. arabanın karakterini yansıtıyor.

servisten öğrendiğime göre bu araçların eksantrik mili belli bir devirde hız değiştiriyormuş.bazı araçlarda da varmış bu olay fakat bu araçta bu değişim çok ani oluyormuş. o yüzden lpg de silkeleme yapıyormuş. ama benim araç sanırım iyi ayarlanmış. ben hissetmedim hiç.(piskolojik olarak bazen hissetmesi zor bir şekilde yapıyor.)

yol tutuş olarak sanki familadan daha iyi gibi.

aracın duruşu ve karakteri çok iyi. bagajı da çok küçük değil ama bana tek sıkıntı verecek kısmı sanırım bagajı.

aracı sanırım biraz pahalı aldım ama en azından pek masrafı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Stoplar çok yakışmıyormuş gibi geldi bana :)

stoplara bende bayıldım walla fena bisi ayrıca act çıkışlı galiba bu :) semavinin eli dokunmuş gibi geldi bana...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
Guest mustafa.smmm

aracın lpg tüketimini test ediyorum arkadaşlar.

lpg tankını doldurdum.

şehir içinde kullandım,

330 km sonra kırmızı ışık yandı. ve aynı pompaya giderek tekrar doldurdum. 62,26 ytl lik gaz aldı. gazın litresi 1,73 ytl. gaz marmaris shell deki ipragaz dı sanırım. bu tüketim normal midir.

100 km de 10,90 litre gaz yapar bu değer normalmidir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...