Jump to content
MuRDoC_111

Seat Leon

Tavsiye Edilen Mesajlar

redrock

Sitedeki arkadaşlarında araçlarını satıp bi o kadar da para ekleyip 2.0 alacağını sanmıyorum.. :geyik:

uygar çıksın bide  ozaman görüşelim :D :D evi satar yine alırız :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD

Ya bişey sorucam, şimdi Selman Abi bi aralar Mazda fabrikalarının fotoğraflarını göndermişti siteye. İsim benzerliği mi bilmiyorum ama orda bi Valencia vardı. Bize Valencia'da ve dolayısıyla Avrupa'da üretilen araçlar getirilse, böylece uzak doğu için uygulanan gümrük handikapı olmasa...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuRDoC_111

..güzel olur 8:)_temin bi eleman yakaladım fıttırdım zaten mz3 ünün arka tamponunu mps tamponuyla degistirmiş :'( _keske şu iş bi an önce olsada, Avrupa dan gelse bi dolu arac, sadece mps gelsede olur :D bizde görsek o günleri 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD

E peki eğer Valencia üretimi araçlarla bu stopaj mı artık fon mu, gümrükte ne varsa o atlatılabiliyosa Mermerler bu kadar salak mı ya bundan faydalanmicak... Yani ilgisizlik desem değil, bu araba stopajsız fiyatlara gelse ne Astra bırakır memlekette, ne Golf, bu kadar da salak olamazlar, ceplerini doldurmanın en kolay yolu...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuRDoC_111

E peki eğer Valencia üretimi araçlarla bu stopaj mı artık fon mu, gümrükte ne varsa o atlatılabiliyosa Mermerler bu kadar salak mı ya bundan faydalanmicak... Yani ilgisizlik desem değil, bu araba stopajsız fiyatlara gelse ne Astra bırakır memlekette, ne Golf, bu kadar da salak olamazlar, ceplerini doldurmanın en kolay yolu...

abi hep diyorum işte adamlar bu işten para yemiyordu bence, yani ekmek paralarını bu işten çıkarmıyorlardı.._yoksa bu kadar ilgisiz kalınmaz ekmek yedigin işe karsı.._paravan bi iş gibi düsünün yani benim bu işe yorumum böyle 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos

Konu iyi hortlatılmış vallaha...

:D

VW varken Seat mı düşünülür diyorum.

:fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Ne bu şimdi? İçine etmişler güzelim arabanın bence....

Vw'den bağımsız değişik bi tasarımı vardi, çok köşeli, ozentisiz olmuş bu tasarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SeRcAn35

Eski hali daha güzeldi bunun başarısız tasarım ama içi yinede idare eder.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Güzelim Leon'u ne hale sokmuşlar. Kendi çizgisini kaybetmiş Seat, Leon modelinde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...