Jump to content
Uygar

Mazda BT-50 Facelift

Tavsiye Edilen Mesajlar

Uygar

BT-50_DC_still9__jpg72.jpg

Makyajlı Mazda BT-50 Satışta

24.11.2008

Mazda’nın merakla beklenen pick-up’ı BT-50 Facelift, Avrupa Basın Lansmanı’nın ardından, Mazda Bayiileri‘nde yerini aldı

İki yıldan daha kısa bir süre once pazara sunulan ve o günden beri oldukça fazla ilgi çeken Mazda BT-50 pick-up geçirdiği makyaj operasyonu ile çok daha güncel bir görünüme kavuştu. 35,000 YTL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Mazda BT-50 Facelift yüksek donanım seçenekleriyle dikkat çekiyor.

BT-50 Facelift kendi segmentinde en iyilere kafa tutabileceğini vurgulamak için tasarım işaretleriyle öncekinden daha sert ve güçlü bir görünüme sahip. İç alanın lüks bir sedan otomobilin niteliği de geliştirilmiş ve öncekinden daha fazla insanın yaşam tarzının getirdiği talepleri karşılamak amacıyla yeni donanımlara sahip olan BT-50 Facelift aynı zamanda yakıt verimliliği ve rafineliğiyle bilinen MZR-CD 2.5 litre common-rail dizel motoru ile rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

3500 dev/dak'da 105kW/143 HP azami güç, 1800 de/d’de 330 Nm tork üreten değişken geometrili turboşarj ve geniş bir ara soğutucu kullanılan DOHC 16 supaplı dizel motor, performansıyla da kullanıcılarını memnun edecek..

http://www.arabam.com/haber.aspx?HID=1&PID=2304&haberID=284986

http://www.mazdaclubtr.com/forum/diger-mazda-modelleri/mazda-bt50-yenilendi-t11949.0.html

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest Osmanlı1299

insan biraz daha çekici yapar, rakipleri karşısında pek tutulmaz :)

katılıyorum...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emredeler

Sağlamlığına laf yok ama şık bir pick-up alıp jeep niyetine kullanayım diyenlere gelmez.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest ersyncar

pick up konusunda nissan ı tek gecerim. hem agresif görünümü hem de performansı ile çok çok önde bence. mazdanın performansını bilmiyorum ama tip pek olmamış. agresif olması gereken yerde şımarık bi çocuğu surat ifadesine benzio :D :D

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×