Jump to content

Mazda Mazdaspeed3

KnocKout
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Abi düşünülür de daha yeni jantlara yatırım yaptık o kadar (bu arada salı sabahı filan kapatalım o hesabı, yarın işim var gidemem muhtemelen) bi de tam kesin bi rakam almak lazım... Yani sen "fırsat bulduğum anda arabayı değiştiricem" diyodun, senin için ne kadar mantıklı olur bilemem...

tamam Okancım Salı günü gideriz...benim şu an için araba değiştirmem hayal,önce iş biliyosun  ;) o işi de şöyle hallice bi konuşmamız lazım zaten  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

11

• OveRMinD

22

• MuRDoC_111

14

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

abi ben kendimi yanlış anlatmışım valla,ben her zaman söylüyorum Mazda 3 mükemmel bi tasarım ama kalitesiz  8:)

Sınıfının en kalitelisi bence fiatının iki katı arabalarla kıyaslıyorsun heralde Volkan
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hah aferin :D Koy bu fotoğrafları sonra Enes'in rüyalarına girsin :D

Tam da bunu yazacaktım abi.

Ayrıca Mazda3 MPS'e yapılmış hakarete itiraz ediyorum; 246 değil 263 beygir bu araç :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan çakmağın nesi var ya? Görünmüyor bile zaten düzgünce.... :)

Valla ben küllükle beraber eve çıkarttım çakmağı, o yüzden benimki hiç gözükmüyo. Tipini beğenmiyorum, çok çıkıntı duruyor... Tabi kullanım rahatlığı açısından iyi bişey, bizim diğer arabalarda gömük duruyo, yerinden çıkarmak filan zor oluyo ama ben sigara içmediğim ve içirtmediğim için sadece görüntüsüne bakıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

KnocKout beygiri düzelttiğin için teşekkür ederim.

Bir abim vardı bağlama çalardı. Birgün bağlamayı yanlışlıkta kapıya çarptı; ah kafam diye kafasını tuttu.

Şimdi ben de onun gibi; MPS üzerindeki yanlışları direk üzerime alıyorum :D Tamam bir MPS'im yok ama zamanın ne getireceği belli olmaz değil mi? Avutun beni :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her şey güzel de şu iğrenç çakmak dizaynını çok aramışlar mı merak etmekteyim hala... :D

Okan çok güzel bir konuya değinmişsin. Bu japon arabalarının alayında yıllardır bu çakmak kullanılır. Her yeri değiştirirler de şu çakmağı bir değiştirmezler. Yıllardır benim de dikkatimi çeker durur. Sanırsın yan sanayi üretiyor bu çakmakları da bütün otomobil fabrikalarına veriyor.  :D Yapmışken de epey bir yapmışlar galiba ki yıllardır bitiremediler.  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya muhtemelen kullanışlılık ön planda dizayn etmişler, çünkü VW grubundakileri biliyorum, almak, yerine takmak filan zor şekli güzel olsa bile. O açıdan başarılı ama şekil olarak çok kötü...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 6 da gayet guzel bir yerde bu çakmak... Küllüğün içinde kalıyor.. Kullanmadığım için bir an nerede diye düşündüm valla. Sonradan hatırladım ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...