Jump to content

Mazda3 Uzaktan Kumanda Hakkında

mummy
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Benim aracaımda son 1 aydır kumanda sorunu var.. Pilini değiştirdiğim halde kumandadan kapıları açma tuşuna bastığımda kapıları bazen açıyor bazen açmıyor, kapatma da aynı şekil. Diğer kumanda da aynı sorunu yapıyor.

Anlayacağınız arabanın keyfine kaldım. ve acayip canımı sıkıyor bu konu  :kafa: böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar varsa yardımını bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Selman

6

• M.E.G

4

• mummy

5

• Mazda3Barisss

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

kumandanızı düşürmüş olabilirsiniz siz düşürmesenizde belki başkası düşürmüştür :) ben 2-3 kez yere düşürdüm bi müddet afalladı sonra topladı kendini

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısıyla bi gidelim bakalım  :krrsz: ne cıkartacaklar ona göre alarma dönerim. Hem alarma otomatik cam ve sunroof kapatmayıda ekletebilirim. daha iyi olur sanırım...  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim kumandaların pil bitme gibi bir durumu varmı? benimki 4. yılına girdi hala çalışıyor bu nedenle ben kontağa takılınca şarj edildiğini sanıyorum yanılıyormuyum acaba  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim kumandaların pil bitme gibi bir durumu varmı? benimki 4. yılına girdi hala çalışıyor bu nedenle ben kontağa takılınca şarj edildiğini sanıyorum yanılıyormuyum acaba  :)

Tam bilmiyorum ama öyle birşey olacağını sanmıyorum. bana cok uzak geliyor öyle bir ihtimal..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

öyle şarj olayı yok pilin ömrü kullanmaya değişir.ayrıca otomatik cam ve sunroof kapatma sorun çıkartıyor diye biliyorum

Bi bakalım ne diyecekler tam emin olalım ona göre bişeyler düşünürüz artık.  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben arabayı ilk aldığımda kumanda nerdeyse 100 metreden çekiyodu, şimdi 70 metreye düştü menzili. Tabi bu rakamlar sallama ama mantıksızca uzun bi menzili var hâlâ kumandanın. Şöyle ki, işyerinin tuvaletinden basınca düz hesap 3 duvar geçip 15 metre ötedeki arabanın kapıları açılıyor. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O kadar uzaktan çekmesi iyi değil gerçekten, hepimizin yaptığı şey elimizde oynarken açıverir arabayı, gerçi kapı açılmazsa belli bir süre tekrar kitliyor galiba ama, olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O kadar uzaktan çekmesi iyi değil gerçekten, hepimizin yaptığı şey elimizde oynarken açıverir arabayı, gerçi kapı açılmazsa belli bir süre tekrar kitliyor galiba ama, olsun...

15 sn içerisinde kapıların herhangi biri açılmazsa tekrar kitliyor abi haklısın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

neden tuvalet :) neden mutfsk degil :)  ya benim hic oyle bir zevkim olamadi cunku aldigimdan beri cd player ve kiumanda arizali. kumandayi alarmla cozdum. cd player icinde 3 alternatifli bir cozum buldum :) indash kit ipod baglantisi ve cd player aldim artik olani kullanirtercih etmediklerimi satarim.

En uzak nerden çekiyo denemelerim sırasında maksimum menzili tuvalet olarak bulduğum için tuvalet dedim, başka bi nedeni yok. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...