Jump to content

Film cam ve polisler....

madenough
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

yok onların meganları falanda var ama bu olaydaki tehlike sivil ekipin peşime takılma ihtimali ama plakamı bilmeden siyah film camlı mazda3 diye anons yapsa ne olur ki? köprü üstünde 2 tane polisin önünden geçtim birinden 130km/h civarı ile dierinden de 70-80km/h ile...

esasında olayı abartmaya gerek yok ben sadece film camları kurtarmak ve 1ton prosedürle 1,5günümü heba etmek istemediğim için kaçtım sonuçta aranan bir zanlı falan deilim, araba çalıntı veya başka bişey deil vs. vs. olayları çok abartmamakta fayda var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 68
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

6

• Selman

7

• madenough

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Ya sende bişey olmaz tabi, sonuçta polis durdurunca durmuşsun, bi yamuğun çıkmamış, adam laga luga yapınca basıp gitmişsin. Seninki o kadar büyük bişey değil zaten, olsa olsa işte plakanı okuyabildiyse ordan adresi bulup gelirler ki o da böyle bi durumda milyonda bir ihtimal. Asıl olay çevirmede dur denmesine rağmen hiç durmamak, o zaman alıyosun başına belayı. Hele hele jandarma çevirmelerinde valla arkandan ateş açarlar... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

abi bari şöyle yaz;

bizim bi arkadaşın bi arabası var,eksoz ucu kullanıyo....

:) ip den falan bulurlar maazallah ördeğin başını durduk yere belaya sokma,maaşallah tam ayarında,sonra adresten bulupta söktürtmesinler filmleri,eksoz ucunu falan :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

senin gene iyi,3 hafta önce 3 polisle birbirimize girdik...asayiş işte connectle gezerken canları sıkılmış bulaştılar resmen.neyse hiç anlatmak bile istemiyorum sonra başka boyutlara taşındı olay aynı polisler alıp çay ocağına götürdüler beni.özür filan.1 saat sonra sap kaburgam ağrımaya başladı...kırılmış sanırım hala geçmedi doktor bi arkadaşımla konuştum filan falan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

polis arkadaşlarım ve akrabalarım olmasına rağmen şu polisleri hiç sevemiyorum hele ki artislikleri yokmu çileden çıkartıyorlar beni.. güççük dağları ben yarattım havaları..

git kardeşim sonuna kadar mahkeme falan ne gerekiyosa yap bence.. biz böyle yapmadaığımız için onlar bu kadar rahatlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...