Jump to content
Guest uyumsuzelement

Subaru Legacy

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest mustafa_g   
Guest mustafa_g

değiş değiş, sen de değiş...

yakında sitede kimse kalmayacak bu gidişle. Okan, İrfan, Müco abi, Kadir, Helin'den sonra sıra geldi demek :(:geyik:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest helin   
Guest helin

benim bi yere gittiğim yok yahu :) kızım hala duruyor benim :)

Bülent abi, bu arada legacy güzelmiş.. ben subaru sevmediğim için ben tercih etmezdim ama sen seviyosun subaruları.. kullanmışlığın da var zaten.. sana yakışır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Selman    233
Selman

Hayırlısı olsun Bülo, arabanın özelliklerine diyecek yok, önden de güzel ama arkadan berbat bence...:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement   
Guest uyumsuzelement

yahu durun hemen almıcam :D heveslendim dedim olursa ancak yaz sonuna olur , ama cidden hoşuma gitti namussuz alabilirsem mazda3 hatunun olur yani mazda dan kopacak deilim ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kado    1
Kado

yahu durun hemen almıcam :D heveslendim dedim olursa ancak yaz sonuna olur , ama cidden hoşuma gitti namussuz alabilirsem mazda3 hatunun olur yani mazda dan kopacak deilim ;)

gömü buldun galiba bana ne alıyorsun abi :D :D

Subaru'nun dizelleri acayip titreşimsiz diyorlar boxer motordan dolayı

bide sen otomatikçisin :D bildiğim kadarıyla henüz dizellerde otomatiği getirmiyor subaru ama yaza kadar getirebilirde karantisi yok :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement   
Guest uyumsuzelement

gömü buldun galiba bana ne alıyorsun abi :D :D

Subaru'nun dizelleri acayip titreşimsiz diyorlar boxer motordan dolayı

bide sen otomatikçisin :D bildiğim kadarıyla henüz dizellerde otomatiği getirmiyor subaru ama yaza kadar getirebilirde karantisi yok :D

alacağımında garantisi yok ufak tefek hesaplar yaptık işte daha kesin değil sana el arabası alıyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kado    1
Kado

alacağımında garantisi yok ufak tefek hesaplar yaptık işte daha kesin değil sana el arabası alıyorum :D

benimle beraber kaç hp :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murdock    0
murdock

Hayırlısı olsun abi selman abinin dediği gibi önden baya bi güzel :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest infsphinx   
Guest infsphinx

benim çok sevdiğim tipine de hasta olduğum sportfi görüntüsü kadar performans ı ve konforuyla da beğendiğim bir araç...

alacaksan hayırlı olsun... çok temiz bir tercih olur bence...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.646
Burak

Al da subaruclubtr yi kuralım :D Güzel araba.. Hazır DVD felan da var , masrafsız :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement   
Guest uyumsuzelement

Al da subaruclubtr yi kuralım :D Güzel araba.. Hazır DVD felan da var , masrafsız :D

benimde o hoşuma gitti dvd tv navi hepsi var turbo,hemde dizel, 0-100 ü kadirle mustafayı gıcık eder ,4 çeker aldınmı temiz temiz binecen masrafsız :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement   
Guest uyumsuzelement

Abi sen genç adamsın sana rx-8 yakışır ;)

yok yahu beni çok çekmiyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G    1.093
M.E.G

bence mükemmel bi araç alırsan ki genelde almayı düşünüyorum dediğin şeyi alıosun hayırlı olsun :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest helin   
Guest helin

yok yahu beni çok çekmiyor :D

tabi sen o rx8leri mazda 3'le bile yiyip bitirdiğin için pek cazip gelmiyo sana :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.