Jump to content

Yeni Mazda 3 İlk Resimler...

mebbasayar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

dün Bayraktarlara uğradım,hem Türker kardeşimle tanıştık hemde bir parça yeni kasayı inceleme fırsatı buldum..

benim gibi agresif tasarımlara dönük birisinin alacağı bir araç değil. :nea:  2004 de guzumu alırken hissettiğim ve halen devam eden heyecanımı bu araçta hissetmedim açıkcası.baktığım zaman sanki bir ford bir honda veya bir yerli makınaya bakıyormuşum hissi verdi. :(

ha sonuçda yenidir ama bu kadar paraya değermi bilemem..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Ali

7

• mebbasayar

9

• murdock

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Önden bariz bir şekilde Peugeot 406 yı andırıyor :ohmy:

Eski kasanın agresif havası kaybolmuş sanki, ayrıca içimden bir ses eski kasalar daha değerlenecekmiş gibi geliyor  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest zarzorbulduk

o forumda donanımlar net belli değil anahtarsız giriş var mı koltuk ısıtma kumaş koltuklarda mı deri döşeme var mı ?

fiyatlar normal honda ile toyata ile aynı işte kaliteleride aynı zaten

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest zarzorbulduk

eski kasa mazdanın sıfırı yok zaten bulamassın yeni kasa pahalı değill eski kasa ucuzdu kasa değişikliğinde eski kasa  her zaman ucuz olur yeni her zaman yenidir bir çok özelliği geliştirilmiş donanım artmıştır cityi ne yapacan b sınıfı araç  ikinci eli düşünmüyorsan al mazdanı havan olsun tarzın olsun fiyatı honda toyata focusla aynı hepsi de kalite olarak birbirine yakın zaten toyata ile focusu zaten şirket arabası oldu honda civic biraz havalı (city demiyorum ) ama her yerde var içine göbekli bıyıklı adamda biniyor kasketli yaşlı amcada biniyor kokoş hatunlarda biniyor gençlerde biniyor .

sen al mazdanı farklı ol hazirandan sonra bu fiyatlarıda bulamassın 3-4 milyar artar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Merhaba Arkadaşlar

yarın ikinci el MAzda 3 aracımı almış olacağım. Araç MAzda 3 touring hatchbag renk koyu lacivert. 2009 model 2000km de. Fiyatı 30 bin ytl el sıkıştık. Araçta değişen boya v.s. yok orjinal. Bende Bayraktar otomotive gittim. Orada yeni Mazda Sedanı inceledim. Türker bey ile tanıştım. Türker bey meğer bizim üst komşumuzmuş haberim yok. Tesadüfe bakarmısınız. Yeni Mazda çıktı ve ben eski kasayı satın almış oldum. Biraz tereddütlerim vardı fakat Türker bey motor aynı motor diyince tereddütüm kalmadı. Mazdada sorun yaşamayacağımı söyledi. Özellikle otomatik viteste. Dolayısı ile Honda ve Toyota arasında çok gidip gelmiştim. Oto pazarından arabayı Mazda Bayraktara götürdük. Sürüşü ben  yaptım. Keyifliydi yarın ödeme ve devir işlemleri var. Mazda dünyasına bende katılmış olacağım. Sizlerin tecrübelerinden faydalanırım artık. ;) Bir iki sorum olacak.

1) Cruse Control'u var mı?

2) Orjinal NAvigasyon taktırabiliyormuyuz?

herkese iyi günler dilerim.

selimmiles

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Motoru geliştirmemiş olmaları çok acı bence.Rotary motoru niye Mazda 3 te kullanmadıklarını anlamıyorum?

Bu segmentte FSI,TSI motorlar varken Mazda niye bunlara rakip olacak bir motor yapmadı?

Daha dizelini göremedikki bende fazla şey istedim bir anda:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...