Jump to content

93 model hb hakkında 2-3 sorum olacak

Guest HooLiGaN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Öncelikle herkese merhabalar

Kısmetse araba alma arifesindeyiz bu 93 model 626lar tasarımlarıyla aklımdan hiç çıkmıyor donanım falanda çok iyi bi tanıdık araba bulmuş orta kasalardan yarın olmadı bu hafta içi araca bakacağızda bakmadan önce sizede bi danışıyım dedim bakarken nelere dikkat etmeliyim bir kaçda sorum olacak

626 hakkında bilgi toplarken bir yerde içeri çok ses alıyo demişler bu rahatsız edici bir seviyedemi birde yedek parça konusunda ankaradayım bulmakda sıkıntı çekmeyeceğimi anladım ama almakta sıknıtı çekermiyim örnek olarak şunu soruyum arka stop lambası kırıldı diyelim ne kadara alabilriz birde daha öncede sorulmuş ama sormadan geçemiyeceğim :D lpg de ne kadar yakar 2.0 motor olduğu için birazda ordan çekiniyorum birde motorları enjeksyonlumu oluyor o kadar araba ilanına baktım ama hiç biri motorunu göstermemiş oda aklıma takılmıştı daha aklıma birşey gelirse rahatsız ederim  :) herkese iyi aşkamlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlısı olsun dıyelım

parca sorunu yok egerkı temız bı araba alırsanız guzel kullanılmıs bı araba olursa hıc masraf yapmıycaıgınz bı arabadır bende ıkı tane war ıkısıde sıfırdan berı bızde ve hala sıkılmadan bınıyoruz bırı benzınlı bırı gazlı benzınlı olan 250 yakıyo şicinde 300 u az gecıyo klimasız kullanımda 2000bıle yaktıgı oldu son zamndan once gazlı olan 130 yakıyo onunla pek agır sehır ıcı trafıgınde kalmadım ama tabı bu makul kullanımda duzgun kullanımda bu kasalar rakıplerınden daha az yakmasıyla bılınır zaten motorlar injeksıyonlu ve yasına gore teknolojık bı motora sahıp klimalı abs li bulmak cok zor degıl ama hava yastıklı wersıyonu pek yok performans olarak sımdıkı arabaların cogundan cokcok atik bi motora sahıp yol tutusu oldukca iyi hatchbacklerın arka gorus bıraz kısıtlıdaolsa tasarım olarak daha hos duruyo genıs ve ferah bı arabadır oyle kaporta mazlzmesı fıyatı lazım olmadı olmazda inşaallah :nazar: ama cok ucuk rakamlar degıl yanı merak etmeyın ve bulamayacagınız parcası yok gıbı dıyebılırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ses olayını atlamısım ewt dogru alıyo ama bu bı ust kasadada war bı alt kasada da kronık bı ses bu asfalt sesı olacak okadar tabı cok rahatsızedıcı degıl gaza hafıf dokundugunda arabanın burun kaldırıp ıvmelenmesını ızlerken o sesı hıc duymayacaksın bıle :tey:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda gibi bi araba sahip olmak için haliyle biraz sabırsızlanıyorum hoş görün :) araba salı günü gelecek dediler cumaya kaldı :D hb ydi sedana geçti inş daha başka sorun çıkazda alırız yakıtdan biraz korkuyodum bunu duyunca daha da rahatladım yardımlar için tekrardan teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu yol sesi muhebbetini bi türlü anlamam. 626 subapları egzostu ve hafa filtresi tamamsa hiçkimse rölantide çalıştığını anlayamaz. O derecede sessizdir. 220 ile giderken dahi hiç kimseyi rahatsız decek bir ses olmuyor arabanın içinde. Yani bir ses muhakkak olacak ama bunun yol sesi mi rüzgar sesi mi olduğunun ne önemli var. Taraflı alman dergileri saldı bu balonu piyasaya herkes de kabullendi. 500 tane değerlendirme okudum hiçbirinde bir japon un birinci olduğunu görmedim.626 olumsuz olarak söylenecek en son şey ses ile ilgili olabilir bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu yol sesi muhebbetini bi türlü anlamam. 626 subapları egzostu ve hafa filtresi tamamsa hiçkimse rölantide çalıştığını anlayamaz. O derecede sessizdir. 220 ile giderken dahi hiç kimseyi rahatsız decek bir ses olmuyor arabanın içinde. Yani bir ses muhakkak olacak ama bunun yol sesi mi rüzgar sesi mi olduğunun ne önemli var. Taraflı alman dergileri saldı bu balonu piyasaya herkes de kabullendi. 500 tane değerlendirme okudum hiçbirinde bir japon un birinci olduğunu görmedim.626 olumsuz olarak söylenecek en son şey ses ile ilgili olabilir bence.

10 yasımdan berı 626 nın ıcındeyım sıfırken pek hatırlayamam osesı ama arabalarımız hala sıfır gıbı oldugu ıcın  ben bıldım bılelı bu ses war benı rahatsız etmıyo ısın kotu tarafı aynı kasadan ıkı tane war ıkısındede o vınlama sesı war arkadas sordu war dedım ama senın dedıgın gıbı benıderahatsız etmıyo ama lastık sesı alıyolar ıcerı almanlarla bı ıs bırlıgımde yok 91 kasayada cok bındım ondada war o lastık sesı bı ust kasa 98lerde ıcerı bıraz ses alıyo bence tek kotu yonu lastık sesını bıraz ıcerı almasından baska derdı yok bu arabaların kullanım acısından soyluyorum yanlız ustalara sorsan bıkac kronık arızası daha war
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

1991 model 626 Sedanım var. Aracım rölantide çalışırken millet arabanın çalışıyor olmasına şaşırıyor. Yani aracım rölantide sanki duruyormuş kadar sessiz  :nazar: Gaza basınca da kalkışlarda biraz hızlı kalkınca motordan gelen o ses muhteşem. Uzun yolda ses var ama yaşına verip bu sesi hiç duymuyorum desem yeridir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...