Jump to content

Renault Fluence

Kado
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

11

• Gökhan

13

• Fotifoti

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Abi dua et , Ankara'ya temelli geleyim ben :) başvurduk bakalım , inşallah. niyetim var oraya yerleşmeye. Bol bol görüşürüz abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Foti, Eses siz de üşenmeden cevap yazmışsınız....

abi neden yazıyorum çünkü başka adamlarda ciddiye alıyor

örneğin adamın biri benim mazdanın kore malı olduğunu parçasının çok pahalı olduğunu falan filan söyledi yanımda.arabamda tüm bakım kağıtları ve kaza yaptığım için parça fiyatlarının faturalarını gösterdim.ve adam çok şaşırdı kendinde fluence  vardı ve bizim mazdaların fren balatasından tutunda yağ pompasına kadar ucuz olduğunu gördü.

sonuçta bu sayfayı kullanıcılarımız dışında üye ollmayanlarda görebiliyor ve bu tip yorumlarla mazdaya toz kondurmam hiç bir zaman.ve mazda renoyla fiatla kıyaslanacak marka değildir

yanlış anlama Orbitus abi arkadaşlar bana gelip soruyorlar bizim burda örneğin tıkırtı sorunlarından yazdığımız zaman mazda3lerde tıkırtı sorunu çokmuş gibi söylentiler çıkıyor burada yazanları okuduklarında.

konumuzu yine mahvettik...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi dua et , Ankara'ya temelli geleyim ben :) başvurduk bakalım , inşallah. niyetim var oraya yerleşmeye. Bol bol görüşürüz abi :)

İnşaallah.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi neden yazıyorum çünkü başka adamlarda ciddiye alıyor

örneğin adamın biri benim mazdanın kore malı olduğunu parçasının çok pahalı olduğunu falan filan söyledi yanımda.arabamda tüm bakım kağıtları ve kaza yaptığım için parça fiyatlarının faturalarını gösterdim.ve adam çok şaşırdı kendinde fluence  vardı ve bizim mazdaların fren balatasından tutunda yağ pompasına kadar ucuz olduğunu gördü.

sonuçta bu sayfayı kullanıcılarımız dışında üye ollmayanlarda görebiliyor ve bu tip yorumlarla mazdaya toz kondurmam hiç bir zaman.ve mazda renoyla fiatla kıyaslanacak marka değildir

yanlış anlama Orbitus abi arkadaşlar bana gelip soruyorlar bizim burda örneğin tıkırtı sorunlarından yazdığımız zaman mazda3lerde tıkırtı sorunu çokmuş gibi söylentiler çıkıyor burada yazanları okuduklarında.

konumuzu yine mahvettik...

Kesinlikle haklısın.... Yazmak, anlatmak en doğrusu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Renault Florasanın düğmesini kapatmış.

Bunun böyle olacağı belli idi. Türkiye piyasasına yeni giren, Otomobil firması gibi. Çok aceleci davrandılar, elektrikli otomobil konusunda. Türkiye'de henüz daha alt yapı yokken. Ankara'ya otomobille, 10 Liraya gitme hayelleri kurdurdular millete...

Japonların ve Almanların kafası zaten hiç çalışmıyor ki..Adamlar Türkiye'de elektrikli otomobillere hiç yatırım yapmıyorlar. Kim bilir ne kadar para çöpe gitti acaba ?

Çok ama çok büyük stratejik hata yaptı "Renault"

Bakalım Renault bileti kime kesecek!!

Türkiye'de ve Avrupa'da Elektrikli otomobilin geleceğini, ön göremeyen Renault. Elektrikli otomobiller konusunda tam "Fransız" kaldı bence. :D

Konuyla ilgili haber,

http://ekonomi.milliyet.com.tr/ilk-yerli-elektrikli-otonun-fisini/ekonomi/detay/1827901/default.htm?ShowPageSkin=1

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6-8 saatte şarj olan ve maksimum 180 kilometre giden bir araç için tercih edilmesi zor görünüyordu zaten, şirket de sabırsızlık gösterince proje rafa kalkmış gibi.

Batarya ve şarj problemini çözmedikten sonra hangi marka olursa olsun araç satamaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence bu kararın sebepleri bambaşka.. Fluence zaten sadece türkiye vs. Anca gelişmekte olan ülkelerde tutulan bir modeldi. Dandikliğine değinmiyorum bile. Bu ülkelerde elektrikli oto altyapısı gelişememiş haliyle..  üstüne üstlük dizelle aynı fiyattı z.e... Bu durumda kim neden z.e alsın ki? Menzil düşük, elektrik şarj noktaları yok, araba dandik...

Tr, rusya, romanya gibi ülkelerde bu araç daha tutmadan hangi ingiliz, alman, italyan alsın..

Elektrik tutulmadı değil.. Londra'da priuslar fink atıyor mesela. Hybrid ve elektrikli araçlar satılıyor. Bence reno'nun yanıldığı kısım elektrikli aracın model seçimi.. Eğer z.e projesi Megane veya scenicte uygulansaydı bence başarılı olurdu...

Avrupa piyasasında tutmuş o kadar model varken kim ne yapsın dandik fluenceı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...