Jump to content

Dikkat! Fırçasız süngersiz yıkama dedikleri !

SWeeT6six6
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

14

• Mücahit

12

• mazdamx-5

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Volkan'ın araba çizik çiziktir şimdi... :D

Özenli yıkanırsa hiçbirşey olmaz. Tavsiye olarak zaten alt ve üstü ayrı kovayla yıkamayı öneriyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onu da ben yapan görmedim :)

Abi Sonax'ın elemanı zannedeceksiniz beni ama sadece ilk yıkamada ön cam iyi olmamıştı. Sonrasında çok memnun kaldım. Jant aralarına kadar tertemiz yaptılar.

Alt üst ise böyle yerlerde gerek yok zaten çünkü makinayla su tutuyorlar önce, toz toprak gidiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi Sonax'ın elemanı zannedeceksiniz beni ama sadece ilk yıkamada ön cam iyi olmamıştı. Sonrasında çok memnun kaldım. Jant aralarına kadar tertemiz yaptılar.

Alt üst ise böyle yerlerde gerek yok zaten çünkü makinayla su tutuyorlar önce, toz toprak gidiyor.

Yok yaa ben de arabamı SONAX tan başka yere yıkatmıyorum ama iki kova meselesini yapmıyorlar onu söylemek istedim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eskiden böyle işler yoktu kafamıza göre yıkardık bir yıkama zevkimiz vardı oda gitti şimdi adama şunla yıkama,fırça vurma,altını ayrı yıka ,şuna dikkat et buna dikkat et öööffffffffff adam gıcığına biryerleriniçizer mazallah ben olsam çizerim hatta ben öyle birini gördüm yıkama başlamadan yıkayan çocuğun kemeri varmı diye baktı neymiş tavanı silerken çizermiş ilginç değilmi bu hastalık değilmi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen bi de aynı façada bi Mazda3 düşün Mücahit Abi... (bkz. benim Zibidi)

:) :)

Abi en iisi elle yıkama eline sabun alcan köpürtcen çitilicen sonra durulucan tırnaklar uzun değilse çizilmez. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eskiden böyle işler yoktu kafamıza göre yıkardık bir yıkama zevkimiz vardı oda gitti şimdi adama şunla yıkama,fırça vurma,altını ayrı yıka ,şuna dikkat et buna dikkat et öööffffffffff adam gıcığına biryerleriniçizer mazallah ben olsam çizerim hatta ben öyle birini gördüm yıkama başlamadan yıkayan çocuğun kemeri varmı diye baktı neymiş tavanı silerken çizermiş ilginç değilmi bu hastalık değilmi

Değil :)

Abi Ankara Armada AVM hediye olrak bir kişiye 5.20 verecek. Amcalar arabayı kuru bezle siliyorlar sanırım; arabanın her yeri halka şeklinde çizik. Biri de kazanacak bu arabaya sıfır araba diye binecek.

Dikkat edilmesi lazım bu tür şeylere...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:) :)

Abi en iisi elle yıkama eline sabun alcan köpürtcen çitilicen sonra durulucan tırnaklar uzun değilse çizilmez. :)

Tırnakları sökersek sorun olmaz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

.

Dikkat edilmesi lazım bu tür şeylere...

Ediyoruz Enes hatta burda hiç yıkatmıyorum ayda bir Maraş'ta yıkatıyorum benden kıymetli namussuz ben bile ayda bir hamama gitmiyorum  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ediyoruz Enes hatta burda hiç yıkatmıyorum ayda bir Maraş'ta yıkatıyorum benden kıymetli namussuz ben bile ayda bir hamama gitmiyorum  :D

Hamamcılar Odası duymasın :D Sağlam tepki veriyor amcamlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne dedimki kızdıracak banane hamamcılardan  ;D

Onlar bulur abi kızacak birşey, senin birşey demene gerek yok. Hamamı cümle içinde kullandın ya; o bile yeter :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onlar bulur abi kızacak birşey, senin birşey demene gerek yok. Hamamı cümle içinde kullandın ya; o bile yeter :D

Anaa öyleyse hemencik sileyim ben korkarım hamamcılardan  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ohoo arkadaşlar ozaman tazyikli su da değdirmemeniz lazım arabaya..tazyikli su aslında zararlı araba için..ince ince çatlakların sebebi o..en iyisi hortum..hatta suyun ph oranı kireç oranı da önemli..benim bir arkadaşımın kardeşi arabasını bakkaldan bidon bidon şaşal su alıp onunla yıkıyormuş..

yanlız sünger konusuna katılıyorum..bugüne kadar sünger değdirmemiştim hep peluşla yıkatmıştım..ne zamanki ben kendim yıkama sevdasına düşüp sünger vurdum 2 kez araba o an bitti olay ve hare hare çizikler oluştu :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben öyle birini gördüm yıkama başlamadan yıkayan çocuğun kemeri varmı diye baktı neymiş tavanı silerken çizermiş ilginç değilmi bu hastalık değilmi

abi belki inanmıcaksınız ama bende böyleyim,benim arabayı yıkarken saat,kemer ve bunun gibi şeyleri çıkarır benim adamım...kendi süngerim,cilalı şampuanım var,jant temizleyicim var,lastik parlatıcım var...bunların hepsini ben söylemeden alır bagajdan kullanır...ayrıca benim adam önce jantları yıkıyo,duruluyo daha sonra diğer yerleri üstten başlayarak hallediyo...en son kurulandıktan sonra,heryerine hava tutulup bidaha siliniyo...ve bu senaryo 3 günde bir tekrarlanıyo...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi belki inanmıcaksınız ama bende böyleyim,benim arabayı yıkarken saat,kemer ve bunun gibi şeyleri çıkarır benim adamım...kendi süngerim,cilalı şampuanım var,jant temizleyicim var,lastik parlatıcım var...bunların hepsini ben söylemeden alır bagajdan kullanır...ayrıca benim adam önce jantları yıkıyo,duruluyo daha sonra diğer yerleri üstten başlayarak hallediyo...en son kurulandıktan sonra,heryerine hava tutulup bidaha siliniyo...ve bu senaryo 3 günde bir tekrarlanıyo...

Volkan abi yıkama ziebart gibiymiş yahu 50 kağıt alıodur adam bi yıkamada :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen Volkan benim de bagajda var şampuan adamlar yıkar siler dediğin gibi hava tutarlar sonrada arabada özel parlatıcı bezim var onu alırlar okşar gibi silerler ama ayda 1 defa yıkatırım ben pekte kullanmıyorum ya yetiyor.Aldıkları parada 10 ytl

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...