Jump to content

Prins LPG Kit + Valve Care (Yağlama Ünitesi) Taktırıyorum.

derebeyi
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

işte ufak ama problemi çok olan bir sorun başımdan geçti. Şşimdi daha keyifli bir sürüş yaşıyorum.

10 tane 15bin km geçirmek dileğiyle

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

Sanırım arkadaş benim yönlendirdiğim serviste taktırmıştı. karıştırıyorda olabilirim. İllaki prins diyorsanız gerekirse iletişim bilgilerini verebilirim..

Selam,,, çok doğru. İstanbul'da iki tane bayi vardı. Sizin yönlendirmenizle TGS otogaz'da taktırdım.Eğer prins takacaksanız ve İstanbul'daysanız kesim TGS ' ye taktırın derim.

Selamlar ,

neredeyse 1 yıl oluyor, nasıl lpg, herhangi bir sorun varı,

prinsi kime taktırmıştın

Selam, ilk taktırdığımda yaşadığım sorunu yazmıştım önceki mesajlarda. O sorunu çözdükten sonra herhangi bir problem yaşamadım. Yani ben çok memnunum. ve 20000km 'ye yaklaştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

Sistemi taktıralı 4 yıl geride kalmış, konuyu hortlatma nedenim ise, toplamda kaç km oldu ve deneyimleriniz nelerdir? şeklindeki soruları ihtimal dahilinde olan sübap problemine karşı sormaktır...

Kazasız günler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sistemi taktıralı 4 yıl geride kalmış, konuyu hortlatma nedenim ise, toplamda kaç km oldu ve deneyimleriniz nelerdir? şeklindeki soruları ihtimal dahilinde olan sübap problemine karşı sormaktır...

Kazasız günler...

Merhabalar,  70000 km. 2 kere planlı filtre değişimi  yaptırdım. onun dışında hiçbir sorun çıkartmadı . Aracımın 100.000km bakımını yaptırdım. servisin dediği de bir sorun gözükmüyor. Şartlar dahilinde bi 100bin km daha bineceğim gibi. Açıkçası iyiki taktırmışım.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhabalar,  70000 km. 2 kere planlı filtre değişimi  yaptırdım. onun dışında hiçbir sorun çıkartmadı . Aracımın 100.000km bakımını yaptırdım. servisin dediği de bir sorun gözükmüyor. Şartlar dahilinde bi 100bin km daha bineceğim gibi. Açıkçası iyiki taktırmışım.

Saygılar.

Bilgi için teşekkürler, Allah nazardan saklasın nice 100 bin kilometrelere...

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

arkadaşlar yarın lpg taktıracam inşallah bir durum var yalnız..prins 2000 tl ve zavoli 1800-2000 tl arası fakat zavolinin 2 yıl motor garantisi var subaplar için 4000 tl ye kadar ..Acaba prins mi zavoli mi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olası Problemin oluşma aralığı 40-60 bin km . 2 senede bu kadar yol yapabileceksiniz ok ama yapamayacaksınız Garanti'nin bir anlamı yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olası Problemin oluşma aralığı 40-60 bin km . 2 senede bu kadar yol yapabileceksiniz ok ama yapamayacaksınız Garanti'nin bir anlamı yok

Bende dediğine katılıyorum; prins taktırdım..Ve ilk aşama uyum sıkıntısı yok gayet iyi hızlanma vardı fakat gaz bittikten sonra küçük bir problem çıktı bugün halledecez inşallah..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...

Merhabalar,  

kiti taktırdıktan sonra 6 yıl gelmiş ve aracım 140000 km oldu. Meşhur sübap sorunun yaşadım. Yine yetkili serviste sübapları değiştirdim, aynı kitle yol almaya devam ediyorum. 

Saygılarımla...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

38 dakika önce, derebeyi :

Merhabalar,  

kiti taktırdıktan sonra 6 yıl gelmiş ve aracım 140000 km oldu. Meşhur sübap sorunun yaşadım. Yine yetkili serviste sübapları değiştirdim, aynı kitle yol almaya devam ediyorum. 

Saygılarımla...

Geçmiş olsun hocam, kullanım tarzınız nasıldı? LPG ile belli bir devrin üstüne çıkmamaya çalıştınız mı?  Bu durumda yağlama kitinin bir faydasının olmadığını söylemek mümkün sanıyorum. Sadece yağlama kitine 800 tl verileceğine, subap daha önce yanarsa direk subap değiştirmek daha mantıklı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Mutlu Tekir :

Geçmiş olsun hocam, kullanım tarzınız nasıldı? LPG ile belli bir devrin üstüne çıkmamaya çalıştınız mı?  Bu durumda yağlama kitinin bir faydasının olmadığını söylemek mümkün sanıyorum. Sadece yağlama kitine 800 tl verileceğine, subap daha önce yanarsa direk subap değiştirmek daha mantıklı.

Merhabalar,  

Saygılarımla...

110000 km devirli de kullandım, normalde, limitleri de zorladım çok sakin de. Devir hesabı hiç yapmadım. yağlamanın faydası olup olmadığına birşey diyemem, ancak 110000 km'de sübap değişikliği bizim araçlar için iyi bir değer olarak düşünüyorum. 50-60 bin km'de değişimler var biliyorum. Burada lpg kitininde kalitesinin önemli olduğunu düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...