Jump to content
ilk aşk

Bir motor temizliğide astraya yaptım

Tavsiye Edilen Mesajlar

huseyinMOW    0
huseyinMOW

Hayatında hiç motor temizlememiş biri olarak objektif bir değerlendirme yapayım;  Valla birader helal olsun  :hi:  Kulak çubuğu mulak çubuğu  :D  harbi sabırlı adamsın vesselam  :hi:

son olarak geçmiş olsun biraderim, bir dahaki sefere daha kalın giyinmeyi unutma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ilk aşk    0
ilk aşk

iyi dileklerin için teşekkürler kardeşim .severek yaptığım için sabredebiliyorum .motoru temizlerken motoru okşayıp seviyorum .  :)

bu uygulama tahminen 1 -1.5 saat sürüyor  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
huseyinMOW    0
huseyinMOW

Valla kardeşim aslında ben de çok seviyorum bu işleri, ama ne yazıkki hiç vaktim olmuyor... Hafta sonu ise, vaktimin tamamına yakını oğlana gidiyor, geri kalanı da hanıma :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ilk aşk    0
ilk aşk

hanımda bana kızıyor ama bende araba senin üstüne kayıtlı arabanı temizliyorum bir de fırçamı atıyorsun diyorum .hemen çay geliyor yanın da  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
huseyinMOW    0
huseyinMOW

Sen çözmüşsün işi kardeşim ne diyim  :D  Benim hanım Rus maalesef, öğretemedim henüz çayı çorbayı  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
huseyinMOW    0
huseyinMOW

Valla iyi fikir !!  :2funny:O0  Tabi araba evin önünde durmuyo bi de o sorun, araba garajda yayan  15 dk. eve  :)

Neyse biz konuyu biraz dağıttık biraderim, yönetici arkadaşlar ikaz edecek şimdi  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.