Jump to content

Yeni Mazda 3 vs Mazda 6 vs Ford Mondeo vs A3

etuzun
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bir forumda şöyle bir yazı var, ÖTV indirimi sırasında yazılmış ama "rear camera" diyor.. yok böyle birşey değil mi? Hiç bir yerde okumamıştım bunu?!?

--------------------------------------------------------------------------------

yenimazda3 sedanı geçen pazar tekrar inceledim. gerçekten hayranlık ötesi. dışı da içi de mükemmel doğrusu. keşke yeni bir motor ile yeni bir ses de getirseydi orjinal olsaydı tek eksiği bu. onun dışında kusursuz bir araba. impressive modeli kaçmaz derim. baz versiyonuna bakmayın bile. aradaki tl fark gerçekten çok az, ama özellik donanım fazla. harika bir gece iç görüşe sahip. yeni bir arabadan beklediğiniz tüm teknolojilere sahip. rear camera bile var, daha ne diyeyim. ötv indirimine tam yetişmedi bu araba, hala birçok model gemide, hem de iki üç tane tane yolluyorlar. sanki ülkemizi malta adasıyla karıştırıyor bu japonlar. istediğniz rengi ve model seçeneğini bulamıyorsunuz. nasibi olan alır konumunda araba şu an. ötv bitince de fiyatı ne olur, yıl sonuna neler yaparlar bekleyip görmek lazım. çünkü bu ülkede fırsatlar hiç bir zaman bitmez. alanlara hayırlı olsun, alamayanlar da üzülmesin, denk gelirse şartlar alınır tekrar. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu arabamı birisi alsa ben de bir mazda sahibi olsam artık... kredi hazır herşey hazır... başka ne alsam aklım bu mazda 3'de kalacak... Audi'e gittim baktım, çok güzel kampanya var ama düz vites 45.000 TL... otomatik istiyoruz 55'i buluyor gerek yok... Bir de çok güzel olmasına rağmen Mazda'nın büyüsü farklı etkiledi... Hayatımda hiç bu kadar bağlanmamıştım bir sedana... ne pilatonik bişeymiş... yok mu çevrenizde benim tertemiz Focus'umu alacak?  O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende hatcback var, aksesuarlı aldım.

istersen bir bak standart arabaya göre değişiyor görünümü bayağı.

Spor yay, marşbiyel, kapı içi krom kaplamalar mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben mazda 3 sedan impressive AT beyaz aldım. ben de onundeki sırıtan yüz ifadesini sevmiyordum ama aracı yakından görünce gerçekten çok beğendim. 2. eli para etmiyorsa etmesin ben arabamı çok sevdim. herkese de tavsiye ederim. hele ankarada en büyük sıkıntım ön cam buzlanması rezidansla çözülünce benim için yapmışlar dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben resim değilde gerçeğini kastedmiştim :)

Aşağıda arabanın birkaç resmi var ama burada belli olmuyor fazla.

http://img62.imageshack.us/img62/4026/img2107large.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/6044/img2109large.jpg

13.12.2009 at 23:01, etuzun :

Merhaba savashan, fotoları göremedim ben, nereden bakabilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende beyaz çok aradım ama aldığım dönemde beyaz hatcback araba yoktu.Benimkisi siyah, siyah olduğu içinde sırıtan yüz ifadesi belli olmuyor, biraz oradan teselli buluyorum kendime :)

ben mazda 3 sedan impressive AT beyaz aldım. ben de onundeki sırıtan yüz ifadesini sevmiyordum ama aracı yakından görünce gerçekten çok beğendim. 2. eli para etmiyorsa etmesin ben arabamı çok sevdim. herkese de tavsiye ederim. hele ankarada en büyük sıkıntım ön cam buzlanması rezidansla çözülünce benim için yapmışlar dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

savashan ben o sırıtan yüz ifadesinin internette konulan fotolarda gormustum. ancak gerceğinde kesinlikle öyle değil. ayrıca sadece önden bakarsan biraz andırıyor. ama yandan görünüş çoğu arabaya 10 basar. ben arabanın görünüşüne bayıldım buzamana kadar da beğenmeyen olmadı etrafımda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hehe, teşekkürler. O zaman size birkaç tecrübe sorusu sormak istiyorum:

* Aracın içinden trim sesleri geliyor mu (sunroof tıkırtısı, kapılar, göğüs vs).

* Ne kadardır kullanıyorsunuz bilmiyorum ama aklınızın kaldığı bir araba oluyor mu? Mesela ben şunu biliyorum, Mazda 3 alınca aklım A3'de kalmaz. Ama A3 alınca Mazda'da kalır mı emin değilim. Sanki herşekilde insignia'da kalacak ama onun da otomatiği yok uygun.

Tek gelen ses gaza bastığınızda gelen güzel bir homurtu. O da zaten gayet sportif bir ses.Sunroofun sesi ile arabaya kız arkadaşım bindiğinde ben açıp kapatırken hava attığım sesi kastediyorsanız eğer bir o ses var :) açılıp kapanırken sesinden başka ses yok.Hiç bir ses yok.Müziği 2. kademede bile duyabiliyorsunuz giderken.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...