Jump to content

Açılmayan Kol Dayama Kapağı (04-09)

SWeeT6six6
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Geçmiş olsun ben anlamadım ama yapılır heralde ama hala kafamda canlandıramadım o oraya nasıl sıkıştı gerçi acayip olmasa bende nerelere ne sıkıştırdım anlatsam koparsınız ama yeri değil işte :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Selman

7

• Mücahit

7

• SWeeT6six6

17

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Geçmiş olsun ben anlamadım ama yapılır heralde ama hala kafamda canlandıramadım o oraya nasıl sıkıştı gerçi acayip olmasa bende nerelere ne sıkıştırdım anlatsam koparsınız ama yeri değil işte :)

Nasıl yani Ahmet.Burnunu karıştırken parmağın kulağına mı sıkıştı ::);D Yoksa sende benim gibi fermuara mı kaptırdın(parmağını) :o;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Nasıl yani Ahmet.Burnunu karıştırken parmağın kulağına mı sıkıştı ::);D Yoksa sende benim gibi fermuara mı kaptırdın(parmağını) :o;D

amannn abi sakata gelme fermuar işi tehlikeli parmak ne kadar kalın olursa olsun ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öğrendim; kalem arka tarafa sıkışmış :D Zannımca kapatırken kastırdı ve kilit yeri fazla içeride durduğu için yerinden kurtulamıyor; bende kapağı açamıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mantıken ortadan birinin bastırması, diğer kişinin kilidi açmayı denemesi gerekiyor. Şiddetin çözüm olacağını zannetmiyorum ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardeşim mantıklı düşünmeye çalışıyorum ama hepiniz aşıp geçmişsiniz...

Araya sıkışan bir şey, kuvvetli bir çekişle ya kurtulur ya da iptal olur cd gözü...

Sanki servise gidince ne yapacaklarını sanıyorsunuz, onu anlamıyorum, özel aletleri mi var sanıyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardeşim mantıklı düşünmeye çalışıyorum ama hepiniz aşıp geçmişsiniz...

Araya sıkışan bir şey, kuvvetli bir çekişle ya kurtulur ya da iptal olur cd gözü...

Sanki servise gidince ne yapacaklarını sanıyorsunuz, onu anlamıyorum, özel aletleri mi var sanıyorsunuz?

Abi orayı açmadan, arka bağlantı yerinden felan sökebilirse diye gitmeyi düşündüm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mantıken ortadan birinin bastırması, diğer kişinin kilidi açmayı denemesi gerekiyor. Şiddetin çözüm olacağını zannetmiyorum ;)

konunun en başında bu formülü vermiştim galiba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mücahit abi; arkaya sıkıştığını yeni öğrendiğim için; atlamışım orasını. Şimdi gitmemek için kendimi zor tutuyorum ama babam laf edicek diye inmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mücahit abi; arkaya sıkıştığını yeni öğrendiğim için; atlamışım orasını. Şimdi gitmemek için kendimi zor tutuyorum ama babam laf edicek diye inmiyorum.

hadi ya baban çakmaz gizli çıkıver valla ben uyuyamam bendede böyle bir cinslik var işte

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hadi ya baban çakmaz gizli çıkıver valla ben uyuyamam bendede böyle bir cinslik var işte

Abi rahat uyu; çıkardım :D

Ama babamlar uğraştığı için açılıp kapanması biraz sorunlu. Neyse; artık açılıyor ya; buna da şükür.

Teşekkür ettim abicim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...