Jump to content

Kaportadaki taş izleri.

toronaga77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Benim bildiğim bir çok sigorta firması, bütün plastik tampon vb. gibi tüm onarım ve yama işllerini artık king'e veriyor, king bu konuda piyasanın oldukça büyük bir bölümünü elde tutuyor. Çok iyi biliyorum ki bir seferinde ön tamponuma vurmuşlardı ve bütün bağlantı kulakçıkları kopmuştu, ben yenilenmesini istedim ama tampon bu sigorta ile arada ki anlaşma gereği king'e gitti, ve yama- yapıştırma ile kulakçık yaptılar. Diretmeme rağmen sorun olmaz dediler, 1 sene geçmedi kulaklar kendiğiliğinden koptu. Kimi nereye şikayet ediyorsunuz. Ettim sonuç ne oluyor, gelin halledelim, onu hallederken başka bişiyi bok ediyorlar, en sonunda tampon boyanmaktan rengi değişti. Aracınızın günlerce serviste kalmasını söylemiyorum bile. Lanet olsun dedim, ve üstüne para verseler bir daha gitmem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende geçen ay kaza yapmıştım ve o sırada bi çok kaportacı boyacı hatta autoking firmasıyla tanıştım, beni tanıdıklarından mı bilmem 1nci gün rapor ve yapılması gereken işlemler fotograf çekimi 2nci günde arka tampondaki göçük tamiri ve boyama akşamına teslim aldık (bahsettiğim araç 2007 accent beyaz)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende geçen ay kaza yapmıştım ve o sırada bi çok kaportacı boyacı hatta autoking firmasıyla tanıştım, beni tanıdıklarından mı bilmem 1nci gün rapor ve yapılması gereken işlemler fotograf çekimi 2nci günde arka tampondaki göçük tamiri ve boyama akşamına teslim aldık (bahsettiğim araç 2007 accent beyaz)

Ben 2003 yılından beri giderim, servisimin anlaşmasının olduğunu bile bilmezdim, ordan çok kişi tanırım benide tanırlar ama sonuç değişmiyor. Firma kötülemek değil amacım, keşke ilk zamanlarda ki gibi temiz işçilik yapabilseler de adres değiştirmesek. müşteri arttıkça teslim uzamaları ve kötü işçilikte kaçınılmaz oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Türkiye genelinde bir firma aslında Auto King, büyük firmaların merkez şubelerine gerekli şikayet ihbar yapıldıgı taktirde düzeltme yolun gidiliyor, usta değişimi yada gerekli tedbirler alınıyor ben bu konuda oldukça duyarlıyım bir çok otobus firmasını ve iş yerini şikayet ederek ilgisiz üstün körü iş yapmalarını engelliyorum onlarda gerekli düzeltmeleri yapıyorlar ve aynı işletmelerle işimi devam ettiriyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Türkiye genelinde bir firma aslında Auto King, büyük firmaların merkez şubelerine gerekli şikayet ihbar yapıldıgı taktirde düzeltme yolun gidiliyor, usta değişimi yada gerekli tedbirler alınıyor ben bu konuda oldukça duyarlıyım bir çok otobus firmasını ve iş yerini şikayet ederek ilgisiz üstün körü iş yapmalarını engelliyorum onlarda gerekli düzeltmeleri yapıyorlar ve aynı işletmelerle işimi devam ettiriyorum :)

Haklısın ibrahim, işin ucunu bırakmamak gerek..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

paylasım ıcın tesekkurler,guzel bır ıscılık cıkarmıslar.her ılde bu ısı yapan fırmalar olmalı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...