Jump to content
gıg90

Ankara'da araba yıkama - bakım - boya koruma

Tavsiye Edilen Mesajlar

abo3621

Düştü jeton O0 Neyse acemilik böyle bişe işte mazur görün :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

köpük çıktı mertlik bozuldu :D eskiden ne güzel alıyordum fırçamı kovamı zevkle 2-3 saat yıkıyordum guzumu.ama köpük cıktı ben tembelleştim. 8:) artık yapamıyorum veriyorum köpükle yıkıyorlar çizik de olmuyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd

Şu köpük olayında ben jant işini sevmedim.Jantları artık sadece köpük tutuyorlar ve sonra duruluyor fakat jant çok fren tozu,yağ vs.biriktiği için iyi temizlenmiyor.Eskiden fırça vuruyordular.Şimdi artık özel ijaz ediyorum ve jantları sünger ile ekstar temizletiyorum.Başında durmadın mı onuda yapmıyorlar çünkü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest seemgae

araba kazınmış izmir yollarında çabuk pislenir yıkamacıya bayan olarak gitmek hep sorun olur araba 45 dk da yıkanır kaput açılır kurcalanır çizik varsa nasıl olduğuyla ilgili sorular sorulur  :-[

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mücahit

Sende gereken cevapları verirsin değilmi yani anlayacakları dilde  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
baileys

Ne kaput açması ya :S Arabamı yıkamaya verdiyse ve kaputu açtıklarını görürsem, açıklamak için 15 saniyeleri var yoksa cam çerçeve indiririm valla, öyle saçma şeymi olur. Eli değmişken parçalarıda söksün o ne öyle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd

Yaw kızma hemen belki sadece bakıyorlar motor yerinde duruyormu diye..Durmuyor ise ikaz ediyorlar.Ya motorsuz hareket edersen ve sapa bi yerde yolda kalır isen.. :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Murat b

Çimento taşıyan kamyonlardan uzak durun.Benim arabaya kamyonun birinden çimento damlamış ve boyayı yakmış.Şimdi pasta cila yaptırmak gerekiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
baileys

Yaw kızma hemen belki sadece bakıyorlar motor yerinde duruyormu diye..Durmuyor ise ikaz ediyorlar.Ya motorsuz hareket edersen ve sapa bi yerde yolda kalır isen.. :P

Bence adamın kafasının içini açıp bakmak lazım, beyni yerinde duruyomu durmuyomu diye :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
baileys

Çimento taşıyan kamyonlardan uzak durun.Benim arabaya kamyonun birinden çimento damlamış ve boyayı yakmış.Şimdi pasta cila yaptırmak gerekiyor.

Çok geçmiş olsun, benimde bi arkadaşım benzer bişi yaşamıştı nasıl halletti bilmiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd

Bence adamın kafasının içini açıp bakmak lazım, beyni yerinde duruyomu durmuyomu diye :)

Bu konuda haklısın ama unutma bu elemanlar Odtü'de okumadı.. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest seemgae

tabi ki yıkamacıya abartmaması gerektiğini söylüyorum :)

bana vinç tır demeyin mazdayı aldığım gün evin önünde eski arabam park halindeyken vinç duramayıp pert etti ilk göz ağrımdı o benim  :'( hala hasar tespiti yapılıyor....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest seemgae

tamamen o suçlu adamın tek söylediği iyi ki içinde değilmişim 6 metre sürüklemiş kesin karşılıcaklarmış babam ilgileniyo :-\

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest seemgae

valla bilmiyorum ben şoktaydım aklıma gelmedi bile sormak babam gelince beni yolladı ztn oradan  ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
baileys

Bu konuda haklısın ama unutma bu elemanlar Odtü'de okumadı.. ;)

İsterse okusun isterse okumasın kimsenin kızımın orasına burasına bakma hakkı yok  O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest seemgae

eski arabam kia rio'ydu  :) babama dedim bu araba satılmayacak o da tamam demişti işallah bundan sonra kazasız belasız :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...