Jump to content
MuRDoC_111

Volvo S40 Hakkında Düşünceleriniz

Tavsiye Edilen Mesajlar

apojitsu

Apo`yu dinleyin; bunlar Mustafa Dilbaz falan acayip bir ekip...

biz şimdi mustafa'nın yeni aldığı lagunayı denemeye gidiyoruz abi 8) gece operasyonu 8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Orbitus

Olm ne adamlarsiniz !? Bir bakin bakalim hadi kolay gelsin...Bu arkadas da artik Volvo almaz herhalde....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos

Olm ne adamlarsiniz !? Bir bakin bakalim hadi kolay gelsin...Bu arkadas da artik Volvo almaz herhalde....

Volvo kullanmış birisi ALMA diyorsa, normal şartlarda almaması gerekiyor... Fakat mazohist damarı tutarsa onu bilemem...

:nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
apojitsu

Volvo kullanmış birisi ALMA diyorsa, normal şartlarda almaması gerekiyor... Fakat mazohist damarı tutarsa onu bilemem...

:nea:

bazen oluyo öyle abi. adam içimde kalacağına alayım bineyim bir süre diyo. ben bile içimde kalmasın diye gittim üçüncü kez volvo s60 aldım ya ;D bile bile lades oluyo işte ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos

bazen oluyo öyle abi. adam içimde kalacağına alayım bineyim bir süre diyo. ben bile içimde kalmasın diye gittim üçüncü kez volvo s60 aldım ya ;D bile bile lades oluyo işte ;D

Zevki, kullanımı ve prestiji daha ağır basıyor o zaman...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
apojitsu

Zevki, kullanımı ve prestiji daha ağır basıyor o zaman...

kaputun altındaki beygirleri ağır basıyor abi >:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos

kaputun altındaki beygirleri ağır basıyor abi >:D

O zaman ne diyoruz;

"atı besleyen, yemini düşünmez"

:tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
apojitsu

O zaman ne diyoruz;

"atı besleyen, yemini düşünmez"

:tey:

napim yani şimdi mazda'yı satıp s60 mı alayım? >:D cııkkkksss almam. kenara sağlam bi cukka yapmadıkça girmem o işe ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...