Jump to content

Bagajdan Gelen Ses

hakan07
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bir saat önce, Mutlu Tekir :

Kuş sesi gibiyse pandizot altındaki punta kaynakların atmasından. Sorunu başka yerde aramayın. 

pandozit bagaj içindeki askıdaki kapak di mi? o yoktu zaten. istanbul'da çıkarıp öyle gitmiştim. bagaj tavana kadar dolu geldik. malum memleket dönüşü :) dediğim gibi kapı açma düğmesine bastığım an da geldi aynı ses.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bagaj amortisorlerini değiştir,  şu Mazda'nin bülten çıkartıp ücretsiz değişim yaptığı 30-40 TL'lik wv bora ile uyumlu zamazingolar . Yeni amortisörleri takmadan önce bagaj ile şaseye oturan yuvalara (zaten var ama) biraz daha gres yağı sür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, quiteguide :

Bagaj amortisorlerini değiştir,  şu Mazda'nin bülten çıkartıp ücretsiz değişim yaptığı 30-40 TL'lik wv bora ile uyumlu zamazingolar . Yeni amortisörleri takmadan önce bagaj ile şaseye oturan yuvalara (zaten var ama) biraz daha gres yağı sür.

O da başka konu. Mutlu bilir :) amortisörleri değiştirdim. Değiştikten sonra 10 dk dan fazla açık kalırsa zor kapanıyor. Bozulmuş gibi oluyor. Ama bir kapatıp açmadan sonra düzeliyor. Başka konu tabi. Cik cik sesi amortisör değişiminden önce de vardı sonra da var. Ben hala kapağın kilitlendiği yerden geldiğini düşünüyorum. Çünkü her yere titreşim yapıyorum elle. Hiç bişe yok. Denemediğim yer kalmadı. Ama bagaj kapağını açıp kapatınca ya azalıyor ya bi süre kesiliyor ama sonra yine başlıyor. Bence kapakta

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, Mehmet Özdemir :

elinizden geliyorsa bi el atın hocam o kapağa da. kilit mekanizmasından gelmesi bence de muhtemel

Bi daha öterse hafiften yağlıcam orayı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

Arkadan gelen cik cik sesi kışın hiç gelmedi. Hava ısınınca yine geldi. Deli oldum. Bu sefer pandizotu çıkarıp bagaja oturdum hanıma sür dedim. Ses 3.stopun siyah uzun kapatma plastiğinden geliyor. Artık sonsuza kadar susturdum :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...