Jump to content

Hız Sabitleyici (2010+)

erbt
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bende organik versiyonu var.

120 kilometrenin üzerine çıkarsam fırça atıyor.

Uzun yolda uyumuyor.

Kamyon geçerken izin alıyorum.

İyi abi seninkinde fiziki müdehale yok en azından. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi abi seninkinde fiziki müdehale yok en azından. :D

Bende her ikisi de mevcut, hem elektronik hem organik :D Ankara çevreyolunda uyuyakalınca fiziki müdahalede bulunmuştu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende her ikisi de mevcut, hem elektronik hem organik :D Ankara çevreyolunda uyuyakalınca fiziki müdahalede bulunmuştu :D

benim organik daha duyarlı..çukur ve tümseklerde de ötüyor:))
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu organikler her markada varmış...:((

Var abi.Birkaç dil bileni.Hiç susmayanı .Çeşit çeşit :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Var abi.Birkaç dil bileni.Hiç susmayanı .Çeşit çeşit :D

allahtan opsiyonel hale gelebiliyorlar..:))
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu organikler her markada varmış...:((

bornovadan karşıyakaya çevre yolundan gelirken civic'li arkadaşımla bir yanlış anlaşılma sonucu sürat saatinin ilerleyen değerlerine ulaşınca benim organik sürat ikaz sistemi de devreye girdi tabii, yavaşlayınca devreden çıktı :D neyese eve geldim arkadan civic'li arkadaşım ve eşi de misafir olarak bize geldi, eşinde bir karış surat:) halinize şükredin bazılarındaki organik sistemler devreye girdikten sonra çıkmayabiliyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bornovadan karşıyakaya çevre yolundan gelirken civic'li arkadaşımla bir yanlış anlaşılma sonucu sürat saatinin ilerleyen değerlerine ulaşınca benim organik sürat ikaz sistemi de devreye girdi tabii, yavaşlayınca devreden çıktı :D neyese eve geldim arkadan civic'li arkadaşım ve eşi de misafir olarak bize geldi, eşinde bir karış surat:) halinize şükredin bazılarındaki organik sistemler devreye girdikten sonra çıkmayabiliyor :Dbenim organikte sabah işe geç kalınca kuzuyla gitti..sonrada kar yağmaya başladı..az önce beni aradı ''şimdi ben ne yapacağım'' diye yakınıyor..heh heh..organiklerden intikam zamanı..kızdırmak için ''hızı sabitle yavaş yavaş gel ''dedim..öyle yandan organiklik nasıl olurmuş görsün...:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hız sabitleyici deyince 1990 model doğan L aracım aklıma geldi araç 100 km hıza geldiğinde direksiyon titriyordu.Mecburen hızı düşürüyordum.Doğal hız sabitleyici.Tavsiye ederim 90 model doğan L

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim organikte sabah işe geç kalınca kuzuyla gitti..sonrada kar yağmaya başladı..az önce beni aradı ''şimdi ben ne yapacağım'' diye yakınıyor..heh heh..organiklerden intikam zamanı..kızdırmak için ''hızı sabitle yavaş yavaş gel ''dedim..öyle yandan organiklik nasıl olurmuş görsün...:)

valla benim organiğin o konularda maşallahı var hiç banamısın demiyor, yakıt tasarrufu konusunda da tam bi ekonomi canavarı her fırsatta CC kullanıyor, ben kullandığımda aracın ortalaması 9 lt, o kullandığında 7,8 lt :)

bu arada galiba mesajınızı yanlışlıkla alıntının içine yazmışsınız ben anladım problem değil ama anlayamayan arkadaşlar olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar 2005 mazda 3 üm var hız sabitleyici takılabilirmi?hiç sonradan taktıran var mı maliyet ve randuman konusunda fikir veren olursa sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar 2005 mazda 3 üm var hız sabitleyici takılabilirmi?hiç sonradan taktıran var mı maliyet ve randuman konusunda fikir veren olursa sevinirim

malesef olamıyor... sonradan takmak mümkün değil...

edit: yani eski kasa mazda3 lere takılamıyor, yeni mazda3 lere takılabiliyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...