Jump to content
omer_yildir

Mazda2 Sport 10000km Periyodik Bakımı

Tavsiye Edilen Mesajlar

omer_yildir

Merhaba, mayıs kampanyasından yararlanıp bugün aracıma Meb Basayarda 10000km bakımı yatırdım. Bakım fiyatımız diğer markalara bakınca bedava. Nerdeyse sanayide yaptırsan aynı fiyata geliyor.

Dexelia Motor yağı 5lt 101.65 tl

Hava Filtresi 27.41 tl

Karter Tapa Pulu 0.85 tl

Yağ Filtresi 8.36 tl

Bakım işçiliği 45.61 tl

Toplamda indirim ve kdv dahil 175 tl ödedim.Ancak Dexelia yağ bayağı pahalı. Piyasada bu paraya en kaliteli iyağlar alınabiliyor. Ayrıca 2 bakımdaki hava filtresi fiyatına da kutu içi kn filtre alınabiliyor :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
hasan mıçı

mazda dexelia yağı mazda araçlar için üretilmiş onun için pahalı demek yanlış

aracın için özel yağ üretmişler bu ne kadar güzel .düşünsene mazda rx8 bir aracın var yağ bulamıyon ,işte mazda kendi yağını sana sunuyor , gerçekten bakımların hesaplı olmuş opel  servisinde 4 litre yağ değiştirdik yağa 118 tl para verdik demek başka servisler daha pahalı

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
omer_yildir

Dexelia yağın total olduğunu öğrendim. Mazda dexelia yağı ürettirmiş. Yine söylüyorum en kral mobil yağı 65 liraya alıyorum. Piyasada yok diye dexelia fiyatı yüksek. Aynı servis shellde koyuyor isteğine göre 30 lira daha ucuz. Piyasa ile aynı fiyata. Tabiki bakım fiyatı ucuz ve yağ Mazdanın olduğu için gözüm kapalı alıyorum. 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×