Jump to content
mr.woox

Cam filmi yaptıracağım

Tavsiye Edilen Mesajlar

mr.woox    0
mr.woox

linklerde sanırım gene problem var

post-2158-141695281455_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mr.woox    0
mr.woox

2 fotoğraf aynı mesajda yollanmıyor sanırım :(

fotoları akşamüstü saat 7.30 gibi çektiğimden olduğundan daha koyu göründü.

post-2158-141695281458_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SWeeT6six6    6
SWeeT6six6

Teşekkür ederim :) Ve galiba; bana 1numara diye yaptıklarıyla aynı :) Diyeceğim odur ki; ben de orta ton olduğunu düşünüyordum zaten yapılanın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kalimero    0
kalimero

Arkadaşlar :clap: :clap: polisler artık bu cam filmi işini çok ciddiye alıyorlar ben ceza yedim ve ihtar aldım :fiuw: :fiuw: sakın 3 numara cam filmi yaptırmayın aracın arka camından bakıldığı zaman içi gözükecekmiş yoksa yandınız.....ihtar cezası 60 tl 5 ceza puanı söktürmezsen 160 tl 20 ceza puanı :clap: :clap: dikkat edin.... 8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kalimero    0
kalimero

Bu arada ben cam filmlerimi söktürdüm şimdi ön yan camlara 1 arka camlara 2 numara cam filmi taktırdım Solar master sökme takma işi bana 200 tl ye mal oldu... :clap: :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.BEŞİKÇİ    0
S.BEŞİKÇİ

LLumar marka 2 numara güvenlikli cam filmini yaptırdım. haftasonu fotoğrafları paylaşacağım.

fiyat nakit 350 TL.

bende lumara yaptırdım yaklaşık2 ay oldu ben bence bira pahalı olmus hangı şubede yaptırdın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru    327
S.Halilduru

şu işi çözümleseler, bizde yaptırsak veya yaptırmasak.

gerçi kanunlarda açık olarak belli, yasak :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
berkay07    0
berkay07

Benim şubat tan beri filmler 2 numara olarak bulunuyor ve sis farlarımda sürekli açık. Ancak ne istanbulda nede Antalyada şimdiye kadar hiç kimse durdurmadı. Çevirmelerde bile görünce geç diyorlar. 2010 Mazda3 ler bence garip bi şekilde polisin geç demesine sebep oluyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
grk41    0
grk41

ziebart 3 numara film var bende. onceki arabamda da aynısı vardı. kocaeli ve istanbulda sorun yasamadim hic.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Playboy_86    0
Playboy_86

Arkadaşlar :clap: :clap: sakın 3 numara cam filmi yaptırmayın aracın arka camından bakıldığı zaman içi gözükecekmiş yoksa yandınız.....ihtar cezası 60 tl 5 ceza puanı söktürmezsen 160 tl 20 ceza puanı :clap: :clap: dikkat edin.... 8)

Desene ben ayvayi yerim türkiyeye gelsem benim arabaylan :D

Gece arkadan baktiginizda hic birsey gözükmüyor. Zaten o yüzden yaptirdim ben filmi birde tabi icerisi daha cabuk isinmasin diye.

Bence sacma birsey aslinda. Yan camlarin hepsini filmletir ona kizma ama arka cama film taktirdi diye adama ceza kes ben böyle birsey ne gördüm ne duydum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru    327
S.Halilduru

Desene ben ayvayi yerim türkiyeye gelsem benim arabaylan :D

Gece arkadan baktiginizda hic birsey gözükmüyor. Zaten o yüzden yaptirdim ben filmi birde tabi icerisi daha cabuk isinmasin diye.

Bence sacma birsey aslinda. Yan camlarin hepsini filmletir ona kizma ama arka cama film taktirdi diye adama ceza kes ben böyle birsey ne gördüm ne duydum.

almanyada siyah cam yasak değil mi ? polis birşey demiyor mu sizin aracınıza ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Playboy_86    0
Playboy_86

Hayir yasak degil zaten tüm Camfilmleri belirli TÜV testlerinden geciyor.

Testlerde Tüv belge veriyor.

O belgenin polise gösterilecek daha dogrusu görmesi gereken yasalari yaziyor ve onaylandigini yaziyor onu ufak bi dökümanini yaninda tasimak mecburiyetin var.

O dokümani cam filmi cekildiginde sirketler hemen yaninda veriyor.

Almanyada sirf arka camlara film cektirebiliyorsun. Ön yan camlara film cekmek yasak.

Buyur resimleri burda :)http://www.mazdaclubtr.com/index.php/topic,12633.40.html

Önden araba gelip iceri aydinlatirsa ozaman cok az birsey gözüküyor ama kac kisi var arabada onlari tespid edemezsin yani tam istedigim gibi oldu aslinda :D

Ilk zamanlar biraz tuhaf geldi geceleri geri sürmesi ama yan aynalarlan alistigim icin pek fazla problem cekmedim.

Ama valla birdaha yaparmisin deseler YAPARIM :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru    327
S.Halilduru

güzel,

burada henüz o tür yasalar, onaylar yok, cam filmi koyu açık farketmiyor direk yasak :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
etofb    0
etofb

arkadaşlar bende arabayı teslim alınca arka camlara aynalı tarzda film çektirmek istiyorum nereyi tavsiye edebilirsiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sdasdk    7
sdasdk

arkadaşlar kocaelide cam filmini nerde yaptırabilirim acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Çalıkoğlu    0
Çalıkoğlu

Arkadaşlar Sonax tan cam filmi yaptırmayı düşünüyorum.Ama yaptırıp yaptırmama konusunda

hala tam karar verebilmiş değilim.

Ön iki kapı camı  Açık

Arka iki kapı camı ve bagaj orta.

Ön cam ve sunrof yok.

Fiyat normalde 450 imiş ama bana 350 TL.

Sizce fiyat nasıl.ve kullanışlı oluyormu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.712
Burak

Ben LLumar Bostanci da 250 TL ye yaptirdim, tavsiye ederim ( mobil oldugum icin nerede oldugunu gormuyorum )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.