mr.woox

Cam filmi yaptıracağım

Bu konuda 85 ileti var

TENÂKUZ : Aykırılık, zıtlık, birbirini tutmama. :D Ben de bilmiyordum :D

+1 Saygılar  :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geçende muayene yaptırdım,2 no film var camlarda(ziebart 6 yıl oldu) hafif kusur yazmışlar... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Böyle olur diyemem ama benim aracımdaki eski filmler resmen morlaşmıştı aşağıdaki resimde görebileceğin gibi. Bir de üstüne üstlük içten soyulmaya başlamıştı.

[smg id=838]

Eğer solmaya ve deformasyona karşı 5 yıl garantisi varsa iyi fiyat.

Dediğim gibi şu an için bir sıkıntı yok.1-2 sene sonra olursa da gider bir 120-130 daha bayılırım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cam filmimi yaptırıyosunuz ??? bence hiç yaptırmayın trafik kontrollerine yakalanırsanız 140 tl dir cezası haberiniz olsun. bizim burada bi ara bayagı kontroller vardı polis uygulamada bütün filmli arabalara ceza kesmişti bir kaç arkadaşımda yemişti 140 tl cezayı bide bir hafta içinde söktürmeleri konusunda uyarılmışlardı. benim camlardada kaliteli filmler vardı ama hepsini söktüm malum cezayı yiyip sökemektense yemeden sökmek daha iyi bende karar verdim böle güzel perde yapan bir yer bulsam arabanın iç döşemesine uygun korneşli perde yaptıracam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Doğuda buna daha fazla dikkat ediliyor olması olası ama Istanbul'da neredeyse filmsiz araba kalmadı . Benzer bir hassasiyet Ankara'da da var diye biliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada dün bacanağımdan öğrendim, hani Mini Cooper'larda siyah şeritler var ya, 140 TL ceza kesiyorlarmış onlara da.

Hatta bizim bacanak da tehlike de.. Tavanı cam ve siyah.. :D Kesin ona da keserler cezayı.. :D

Orjinal değil mi onlar Yunus ?

Orjinallere bir şey yapmamaları lazım veya ruhsatta 2 renk yazmıyor mu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada dün bacanağımdan öğrendim, hani Mini Cooper'larda siyah şeritler var ya, 140 TL ceza kesiyorlarmış onlara da.

Hatta bizim bacanak da tehlike de.. Tavanı cam ve siyah.. :D Kesin ona da keserler cezayı.. :D

Bir ara sen de düşünüyordun tavana siyah film :) Vaz mı geçtin bu durumda ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orjinal olanlara birşey yapılmaması lazım, sonuçta onay veriyorlar çünkü.

Ama burası Türkiye :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kalitesiz filmler güneş ışığını da daha doğrusu uv yi de kesmez, çocuk için yaptırıyorsanız kendinizi kandırırsınız...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ziebart başka filmler kullanıyor demişler ama katılmıyorum. Filmler yalnızca Ziebart için üretiliyor. Renk solmasına, morarmasına karşı ömür boyu garantili olduğunu söylediler. Ben yaptırdım çok da memnun kaldım. Fakat trafikte polisler aracın içinin görünürlüğünü kontrol ediyorlar bu yüzden açık renk tonunda film kullanmanızı tavsiye ederim. Umarım yardımcı olmuşumdur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ziebart 2 numara..yaklaşık 4-5 yıl oldu,hiç sorun yaşamadım sadece son muayenede hafif kusur olarak yazmışlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Polisi görünce camları indirirsek, belki.... Olur mu, yırtar mıyız cezadan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben öyle yapıyordum... :D Yuttuklarından değil de ak sakala hürmeten ses çıkarmadılar sanıyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben öyle yapıyordum... :D Yuttuklarından değil de ak sakala hürmeten ses çıkarmadılar sanıyorum...

seni gidi yaşlı kurt seni :D

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben hala öyle yapıyorum :) Durduracaklarını anladığımda arka iç aydınlatmayı açıyorum ve ön camları indiriyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yutmazlar abicim. Ters de tepebilir bu :)

Ben de sadece ceza yememek için yaptırmıyorum hala :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türk polisi zekidir, tabi ki yutmaz ama bu kıvrak zeka ışıltısını taktir eder, görmezden gelir belki:))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İsteseler her türlü ceza yazarlar. Ama görmezden geliyorlar bence de :) APP plaka, siyah camlar. Camları geçtim plaka bariz görünüyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.