Jump to content
SalihÇakmakçı

Carbon Folyo Kaplama...

Tavsiye Edilen Mesajlar

Navim    39
Navim

Aracımın dikiz aynalarını siyah folyo ile kaplamak istiyorum renk konusunda karar veremedim . Daha önce yapan var mı araç sedefli inci beyaz . Mat siyah mı Parlak siyah mı yoksa Mat karbon mu yapayım hangisi daha hoş durur ne dersiniz???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.530
İlhan
2 saat önce, navim :

Aracımın dikiz aynalarını siyah folyo ile kaplamak istiyorum renk konusunda karar veremedim . Daha önce yapan var mı araç sedefli inci beyaz . Mat siyah mı Parlak siyah mı yoksa Mat karbon mu yapayım hangisi daha hoş durur ne dersiniz???

Tamamen zevk ve renk meselesi. Şahsen ben yaptırmaya kalksaydım, piano black yaptırırdım herhalde. Sadece söz konusu kaplama aynalara yapılacağı için. Baktım beğenmedim, mat karbon yapardım... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Navim    39
Navim

Şimdilik aynaları yapayim diyorum sonrada pilastidip ile jantkari en son yaparsam da arka tavan bitimini çok oynamaya gerek yok diye düşünüyorum zaten araç yeterince spor .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serdar Ç.    324
Serdar Ç.

Bende aynaya kaplama dusunuyorum. Hem aynalardaki cizikleri yok etmek hemde farkli bir gorunum katmak amaciyla netten piano black kaplama satin aldim. Urun henuz gelmedi. Uygulamayi yapinca forumda paylasacagim.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.