Jump to content

Carbon Folyo Kaplama...

SalihÇakmakçı
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aracımın dikiz aynalarını siyah folyo ile kaplamak istiyorum renk konusunda karar veremedim . Daha önce yapan var mı araç sedefli inci beyaz . Mat siyah mı Parlak siyah mı yoksa Mat karbon mu yapayım hangisi daha hoş durur ne dersiniz???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, navim :

Aracımın dikiz aynalarını siyah folyo ile kaplamak istiyorum renk konusunda karar veremedim . Daha önce yapan var mı araç sedefli inci beyaz . Mat siyah mı Parlak siyah mı yoksa Mat karbon mu yapayım hangisi daha hoş durur ne dersiniz???

Tamamen zevk ve renk meselesi. Şahsen ben yaptırmaya kalksaydım, piano black yaptırırdım herhalde. Sadece söz konusu kaplama aynalara yapılacağı için. Baktım beğenmedim, mat karbon yapardım... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdilik aynaları yapayim diyorum sonrada pilastidip ile jantkari en son yaparsam da arka tavan bitimini çok oynamaya gerek yok diye düşünüyorum zaten araç yeterince spor .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende aynaya kaplama dusunuyorum. Hem aynalardaki cizikleri yok etmek hemde farkli bir gorunum katmak amaciyla netten piano black kaplama satin aldim. Urun henuz gelmedi. Uygulamayi yapinca forumda paylasacagim.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Herkese iyi günler . Bk kasa aracıma İzmir’de folyo kaplama yaptırmak istiyorum . Daha önce yaptıran biri var mı acaba. Folyo kaplama mantıklı mı ve önerdiğiniz bir yer var mıdır ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de kaplatmayı düşündüm bir ara. Şimdilik kararsızım beklemedeyim. 

Folyo kaplatmak duruma göre mantıklı olabilir. Mesela folyo için aracın üzerinde orjinal boyası olması gerektiği söyleniyor. Eğer aracınız orjinal boya ise ufak ezikler vs varsa bunları boyatmak yerine geçici macun dolduruyorlar ve üzerine folyo kaplıyorlar. Bu açıdan mantıklı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...