Jump to content
okkko

Mazda3 90. yıl özel serisi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest ibrahim

yok bana bulutut mantıklı geldi :D kapının üstüne koskoca tuş koysan onu ben bile açarım :D Türk işi

biz ki pinpon topuyla kapı açan insanlarız 3-5 rakam bize engel mi olur :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G

Sen nerede gördün darbuka gibi tıklayınca kapının açıldığını :D

Hayalinde öyle bir araç vardır belki gitmeyin üstüne :D Ama tam macunluk :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest ibrahim

Hayalinde öyle bir araç vardır belki gitmeyin üstüne :D Ama tam macunluk :D :D

damarlarımda hissedebiliyorum çok yakında coming soon :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
aysf

http://www.mazdaclubtr.com/index.php/topic,20057.msg369854.html#msg369854

videosunu buldum hakikaten kıskandım yaa bizde niye yok. Birde 6 yıldır kartlı sistem kullanıyordum, biraz alışkanlık olmuş...

Ama mazdanın anahtarsiz sistemin kumandasına hasta oldum ilginç birşey...

(bu arada videodaki adam hakikaten arabayla konuşuğ bluetooth tan birini arıyor  :clap:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hakan Demirci

Yıllar sonra bu konuyu hortlattım ama 90. yıl serisi dünya genelinde kaç tane var acaba bilgisi olan varmı. Ben 2000 civarı diye biliyorum. Arkadaşla iddiaya girdikte bilse bilse burası bilir dedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir
1 saat önce, Hakan Demirci :

Yıllar sonra bu konuyu hortlattım ama 90. yıl serisi dünya genelinde kaç tane var acaba bilgisi olan varmı. Ben 2000 civarı diye biliyorum. Arkadaşla iddiaya girdikte bilse bilse burası bilir dedim.

kaç adet üretildiği hakkında bir bilgi hiçbir zaman paylaşılmadı ama 2000 adedin üzerindedir diye tahmin ediyorum. türkiye gibi pazarın olmadığı bir yerde bile hatırı sayılır müşteri buldu çünkü

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...