Jump to content

2004 Peugeot 307 mi ? 2004-2005 Lancer mı ?

ilker54
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• S.Halilduru

3

• ilker54

19

• unutulmayanlar

4

Seat İbiza düşünüyorum.

eğer fazla binmicem daha sonra satabilirim dersen şiddetle ford focus derim. paranın kurtardığı kadar 2001-ve üzerine çıkabilirsin.sonuçta mazda ile alt yapısı aynı.şasesi bile.zaten ford mazda'nın %-67 hissesine sahip.aynı araçlar ve ford mazdadan daha az yakar ve sedanları peynir ekmek gibi satılır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eğer fazla binmicem daha sonra satabilirim dersen şiddetle ford focus derim. paranın kurtardığı kadar 2001-ve üzerine çıkabilirsin.sonuçta mazda ile alt yapısı aynı.şasesi bile.zaten ford mazda'nın %-67 hissesine sahip.aynı araçlar ve ford mazdadan daha az yakar ve sedanları peynir ekmek gibi satılır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-acil-satilik-bakmadan-gecme-temizbir-focus-31716776/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet bu kasalar.bu 2.0 coupe en fulü diye biliyom.çok verimli bi motoru var.ama 4 kapı yada sedan ve mümkün olduğunca full derim.coupeler biraz zor satılıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkürler ama bu kasanın iç tasarımını sevmiyorum. Çok abartılı. İbiza özellik olarak da daha fazla. yol bilgisayarı, dijital klima vs ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aklını karştırmak istemem ama şahsen sorarsan seat ibiza için aman derim.bende dizel cordoba düşündüm biraz araştırdım hemen caydım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O ortaklık bitti diye biliyorum Gökhan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O ortaklık bitti diye biliyorum Gökhan.

hımm.şimdi senden duydum.düzelttiğin için sağol abi yanlış bilgi için özür. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...