Jump to content
mr.woox

Eski/yeni kasa Mazda3 tercihiniz

Tavsiye Edilen Mesajlar

ismail ak

eski kasanın agresif duruşu güzel.fakat yeni kasanın da içi çekici geldi bana.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
keremtucan

eski kasanin disi daha guzel.yeni kasanin ici guzel.bende 2009 sedan touring var.(makyajli)

yeni kasadan donanim olarak farki,rvm,tpms,cruz kontrol,navigasyon hepsi bu.motor ayni.sonuc olarak,eski ile yeni arasinda aman aman fazla bir fark yok...jant konusuna gelince,mazdaya ne takarsaniz yakisiyor canim... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
darthanyan

benim üst sokagımda eski kasa 2009 var otomatik acıkcası yeni kasa daha sert ve keskin bana göre agresifligi daha fazla

arka kısım ise bence ikisinde de cok iyi degil ne tam hb ne tam sedan gibi gösteriyor ama genel görünüşü ikisinin de iyi yandan bakınca

ayrıca ic tasarım olarak da sanki eski kasa daha gösterisli yeninin fonksiyonelligine nazaran ama yeni doblonun bile böyle buyuk ekranlı ictasarımını görünce niye bizimki böle diye de sormadan edemiyorum

ama sürüncüye kadar

sürünce geçiyor hersey mazda 3 harika bir araba yenisi eskisi.....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur2

eski kasanın agresif duruşu güzel.fakat yeni kasanın da içi çekici geldi bana.

dış güzellik gelip geçici, önemli olan iç güzelliği  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
goktufan

eski sedan yeni hb

İşi yapan biliyor, aynen öyle :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
volcano80

diş görünüm--eski mazda3(ancak sadece daha ciddi :) bir tamponla yeni kasa da fena olmaz)

iç görünüm/ donanım-- kesinlikle yeni mazda3

motor/performans--- hiçbiri :)

şu dizelleri biraz ucuz olsa alınıp hiç satılmayacak bir araba olur -en azından benim için 5-6 sene gider . veya 1.4 tsi gibi bir motor sahane olurdu

benim performansla aslında beygir den yana pek sıkıntım yok sadece biraz daha fazla tork lazım,ama 1.6 atmosforik lerde 150-160 tork ancak, dizel veya benzinli turbo sart

2.0 da hiç fena olmaz yani

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
grk41

diş görünüm--eski mazda3(ancak sadece daha ciddi :) bir tamponla yeni kasa da fena olmaz)

iç görünüm/ donanım-- kesinlikle yeni mazda3

motor/performans--- hiçbiri :)

şu dizelleri biraz ucuz olsa alınıp hiç satılmayacak bir araba olur -en azından benim için 5-6 sene gider . veya 1.4 tsi gibi bir motor sahane olurdu

benim performansla aslında beygir den yana pek sıkıntım yok sadece biraz daha fazla tork lazım,ama 1.6 atmosforik lerde 150-160 tork ancak, dizel veya benzinli turbo sart

2.0 da hiç fena olmaz yani

Rakip dizellerin fiyatlarına bakınca aslinda cok da pahali degil mazda 3 dizel. Dayanikli ve ekonomik bir arabaya uzun sure binmek lazim hakkını vermek icin. Dolayisiyla alicisi daha fazla olmasi gerekiyo bence ve sasiriyorum satisindaki dusuklugu gorunce.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest edarguner

Eski kasa 3 daha agresif, bana sırıtan surat yeni 3 çekici gelmiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
grk41

eski kasanin makyajli hali spoiler ve buyuk jantla cok hos duruyo. ama makyajsız hali.. 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru

spoiler zaten aracı çok değiştiriyor bizdeki spoilerleri çıkar bak nasıl duruyor :)

forumda bir ara konmuştu cam filmi çekmek için çıkartılmış. eski araç gibi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...