Jump to content
alicinkara

Garip Bir Elektrik Arızası (Çözüldü)

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest ibrahim

isyanlardayım bir torpido lambası nelere sebep oluyor :sopa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak91

Elektrik probleminizin giderilmiş olmasına sevindim. LPG konusunu anlayamadım fakat umarım büyük sorun yaratmaz sizin için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest ibrahim

Elektrik probleminizin giderilmiş olmasına sevindim. LPG konusunu anlayamadım fakat umarım büyük sorun yaratmaz sizin için.

tahminen kalibrasyondur yada buji değişimi neyse konu açılsın da bakalım bi sorun neymiş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru

elektrik probleminin çözüldüğüne sevindim. ilk mesaja bir kaç elektrikçiye ve servisine gösterdim demişsin. hangi servise gittin acaba ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alicinkara

Önce kendi halinde elektrikçilere sonra Ataşehirde damla honda mazda servisine gittim onlar çözemedi.,

en son İkiler mazda servisine gittim bostancıda onlar haletti. ama arkadaşların hakkını yememek lazım burdan aldığım bilgilerle gidince onlarda direk onayladı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ALİİHSAN

TORPİDO GÖZÜ IŞIGI YANMAYINCA YAPAR

Valla bravo. :hi: Şaka gibi ama gerçek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
oguzhaneron

Gerçekten acayip bir arıza imiş. Hallolduğuna kendi arabam gibi sevindim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MEGRSY

Selamün aleyküm Kardeşim bu konuyu açtığın için Allah Senden Razı olsun tahminlerimi doğruladın inşallah benim problemimde çözülür uzun süredir düşünüyorum aynı problem bendede vardı kontrol edicem senden ricam torpido ve çakmaklık ampülleri tipi nedir biliyormusun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.