Jump to content
Mücahit

Mazda3

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak

neydi yaaa Vtec ile ilgili bi laf vardı ama aklıma gelmedi şimdi  :D  :D

walla alayına isyan inadına MAZDA ya lafım yok ta şunuda solemek isterm ... alırsın v-tec olursun bi tek nede olsa 5500d/d de hayat biter vtec başlar . :D;):D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gökhan

Bize hep dediler "en iyi Honda"

Üstüne de eklediler "Hayat onda"

O işin reklamıdır, Volkan kardeş

Hayatı arıyorsan, Mazdanın motorunda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd

Kadire katılıyorum.160 beygirlik vtec haricinde bütün hepsi fos.Hem sağlamlık açısından hem şişirilmiş beygir gücünden.120 at gücü var ama gitmiyor.Honda çok uyanık.Standart motoru sınırlarına yakın zorluyor sonra pazara sunuyor güçlü motor hesabı.6 ayda bir gitmedin mi servise garanti kapsamından çıkartıyorlar çünkü tırsıyorlar motorun sınırlarını zorladıkları için.Her motor üretiminde olası bir zorlama için genelde%15-20 eksik performans yedekte bırakılır.Honda sınırları zorluyor ve pazara güçlü motor olarak sunuyor.Bi sloganda benden "Honda,hayatın kayar sonra"

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd

Tabi ya.Urfada Oxford mu vardıda biz okumadık hesabı.Olsaydı 150 beygir üstu guzular farklı olurdu.Çoğu ülkelerde Mazda bir numara Hondanın esamesi okunmuyor.Özellikle eski rusya ülkelerinde tek tabanca.Amerikada anormal satıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest infsphinx

Erdinç söylemişti İsrail de de doluymuş..

suudi arabistanda mazda dan başka araç yokmuş abi...

2 arkadaş orda çalışıyor da benim burası mazda tarlası gibin diolar...

adamın altına da bir m6 vereceklermiş kısmetse... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dundaralp

yuh yani gerçi bizim bi akrabada amerikada fx-45 e biniyor velet daha 20 yaşında  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

mazda varmıs baya ama en cok olan arac toyotaymıs arabıstanda...kıdemlı mazdacı babamın ve dıger mazdacı enıstemın ızlenımlerı boyle:D  adamlar toyota camrye taksı olarak bınıyorlar

Jiplerde dolmuş diye kullanılıyor. :D Ama denilen doğru Toyota daha çok rağbet görüyor . Özellikle de Camry ler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd

Demeyin böyle yaw.Volkanın Honda zıçtı bu durumda.Biz Türkiyede her moku baş tacı yapıyoruz...Honda hayat onda. :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest maz14

Honda zıçmaaazzz,ismi yeter;the POWER of DREAMS  8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Honda zıçmaaazzz,ismi yeter;the POWER of DREAMS  8)

F1 de sürünüyorlar ama :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest maz14

F1 de sürünüyorlar ama :)

o ayrı bişey Burak abi,bu mantıkla bakarsak Mazda'nın M si yok F1 de  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd

Yeşillik ve reklam olsun diye giriyorlar işte.Aynı diğer dandik takımlar gibi Volkanım.Yoksa koca Mazdanın F1're yatıracak parası mı yok sanıyorsun.Jaguarın sermayesi kaç kuruşda F1'de var. :-*

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest maz14

abi Jaguar dediğin marka Ford'un,Ford'u anlatmama gerek yok heralde  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd

Ahanda işte neden direkt sadece Ford olarak ismini kullanmıyor.Jaguarın isim reklamını yapıyor.Bu işler stratejik pazarlama be Volkanım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest maz14

abi haklısın aslında ama F1 de kalıcı olabilmek kolay bi iş değil,milyonlarca dolar para harcanıyo her sene o departmana,zaten Jaguar da buna fazla dayanamadı,hemen çekildi...Mazda'nın oraya girebileceğini hiç düşünmüyorum  ben  :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd

Zaten Mazda genel olarak iyi reklam yapmıyor.Abiler bu konuda rahat.Yani fazla hırs yapmıyorlar pazarda.Mantık ben sattığım ile yetiniyorum.Örneğin benim kişisel yapımda öyle.Tuzum fazlası ile kuru oldumu bana yetiyor fazlası beni sarmaz herhalde.Keyfime bakarım.Mazdada herhalde böyle bir mantığa sahip.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

suudi arabistanda mazda dan başka araç yokmuş abi...

2 arkadaş orda çalışıyor da benim burası mazda tarlası gibin diolar...

adamın altına da bir m6 vereceklermiş kısmetse... :D

benim dede fii tarihinde hacca gittiginde(ki kendisi yaklaşık 3o sene mercedese bindi) mazdaları görmüş gelir gelmez ilk işi bi tane almak oldu önce mersoyu yedege cekti sona sattı :D hiç yakıştıramamıştık kendisine senin yaptıgını çorunlu yapmaz die :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...