Jump to content
Burak

Kaput koruma filmi - Cam filmi

Tavsiye Edilen Mesajlar

S.Halilduru

Yok bugün alacağım.. Tlf açmışken eski yeni hepsini sorarım :)

iyi olur, özellikle Mazda 3 HB  :tey:  :tey:

gerçi fiyatları birbirine çok yakındır diye tahmin ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mcnr6155

Arkadaşlar cam filmi için bildik markaların verdiği fiyatlar benim gibi bir devler memuru için gerçekten çok yüksek  :(.birde istanbul aksaraydaki parçacıların orda aksesuarcıların benzer film uygulamaları var.çizilmez amerikan cam filmini 50 tl ye çekiyorlar.bu konuda tecrubesi olan varmı aramızda acaba.çünki fiyat çok uygun.normal çin malı filmi bile 20 tl ye satıyorlar. :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Muhtemelen benim aracın bir önceki sahibi benzer bir film yaptırmış, 2 numara filmler şimdi mor-mavi arası bir renkte.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emredeler

Burak abi bu perdeleri senin canavarlar camda tutmaz bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Burak abi bu perdeleri senin canavarlar camda tutmaz bence

Çok haklısın, bir önceki açılır kapanır perdeyi Selim parçalamıştı ama zaten ayakta iken değil onlar uyuyorken ihtiyacım oluyor, uyurken güneş vurursa çok terliyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Sen arkada 2 koltukla mı geziyorsun?

Yok tek koltuk, bir de yükseltici almayı düşünüyorum, Selim ortadaki kemeri kullanıp normal oturuyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dunyamil

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-cam-filmi-79-tl-sok-sok-sok-34048134/detay

Patron bak böle bişi gördüm ben ama bakamadım, ayrıca nasıl yaparlar bilmem(ferrrariler var ama :P) ama boya koruma, kaput filmi gibi şetyler de kampanyada sanırım(satıcının diğer ilanları bölümüne bak istersen).. Eğer iyi yaparlarsa haber ver biz de yaptıralım :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Merhaba

Aracıma Cam Filmi ve Kaput koruma filmi yaptırdım. Ön cam hariç Tüm camlar filmle kaplatıldı. Renk koyuluğu olarak çok koyu rengi seçmedim.  Polisle yada muayenede sıkıntı olmaması için. Yaptırdığım yer ve fiyatlara gelince sizin için bir ölçü olmayacak. Çünkü yaptırdığım yer Enişte'min çalıştığı yer olan Borusan Oto Bmw İstinye'de yaptırdım daha doğrusu Enişte yaptırdı sağolsun. Fiyat olarak cam Filmleri 300 TL kaput Filmi 200 TL. Sadece malzeme ücretlerini almışlar kar koymadan bu Eniş'teye söylenilen tabi. Yine aynı yer Detaylı iç dış temizlik,boya koruma ve koltuk döşeme korumayıda bizim Enişteye ücretsiz hediye olarak yapmışlar. Bir kaç fotoğraf çektim cep Telefonu ile çok belirgin olmasa da daha sonra fırsat bulursam çeker yüklerim. iyi günler diliyorum.

post-6837-141695287166_thumb.jpg

post-6837-14169528717_thumb.jpg

post-6837-141695287173_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
arusen25

Güzel olmuş hayırlı olsun, :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Teşekkürler. Darısı olmayan yaptırmak isteyen arkadaşlara inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Superas

Yakışıklı durmuş, güle güle kullanın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru

Hayırlı olsun İlhan.

Ama mutlaka kar etmişlerdir onlar, öyle dediklerine bakma sen :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Hayırlı olsun İlhan.

Ama mutlaka kar etmişlerdir onlar, öyle dediklerine bakma sen :)

Teşekkür ederim.

Bencede etmişlerdir. Her ne kadar sadece malzeme bedelini aldık deselerde, ufakta olsa kar etmişlerdir.

Ama ziebart, sonax tarzı yerlerle yaptırdığım şeylerin fiyatı mukayese edildiğinde fiyat bence çok çok iyi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dülgeroğlu

gerçekten çok güzel durmuş, kaput filmi de zaten çok gerekli bişey aslında. bmw'ye göre fiyat gerçekten çok çok iyi. normalde tanıdık olmasa, o fiyatlar uçardı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

gerçekten çok güzel durmuş, kaput filmi de zaten çok gerekli bişey aslında. bmw'ye göre fiyat gerçekten çok çok iyi. normalde tanıdık olmasa, o fiyatlar uçardı..

Normalde zaten Bmw,Mini,Land Rover markasının haricinde araçlara oto kuaför hizmeti vermiyorlar. Sağolsun bizim orada çalışan eniştenin aracılığı ile oldu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.