Jump to content

FULL Akaryakıt İstasyonları Hakkında

unutulmayanlar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Oğlum bunun İzmirde açılanı yokmu?

internet sitelerinde henüz gözükmüyor Abi. Bursa'da açılacakmış en son ama yakında gelirler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 209
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

23

• S.Halilduru

42

• unutulmayanlar

33

internet sitelerinde henüz gözükmüyor Abi. Bursa'da açılacakmış en son ama yakında gelirler.

:o Demeee  :clap:

Bekliyoruz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazotta da çok fark varmış Savaş.

3,38 Full

3,57 Shell

(Kartal için)

19 krş. fark. x 55 litre=10,45 lira yapar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazotta da çok fark varmış Savaş.

3,38 Full

3,57 Shell

(Kartal için)

19 krş. fark. x 55 litre=10,45 lira yapar.

doğru Gökhan Abi, hele ilk gün indirimini yakarsan 50 liraya yakın depo da farkediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:o O da ne?

ilk açılacağı gün %25 indirim veriyorlar. saat 12:00 - 00:00 arası.

ilk açıldığı günü yakalarsan çok daha indirimli alabilirsin yani. sitelerinde duyuru yapıyorlar.

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk açılacağı gün %25 indirim veriyorlar. saat 12:00 - 00:00 arası.

ilk açıldığı günü yakalarsan çok daha indirimli alabilirsin yani. sitelerinde duyuru yapıyorlar.

:)

Hemen sık kullanılanlara ekleyeyim şu full'u.

sinektenyağçıkaransefilrenocumodu: ON :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçen gün denizliye çıkmadan önce beykent full'den doldurdum depoyu çıktım yola.orda arabayı expertize soktuk araçta yakıt problemi çıktı.bende genelde shell'den alırdım.içime kurt düştü acaba daha önceden varmıydı.çünkü birkez fullden aldım ilk depoda bu olamaz heralde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

expertize soktuk derken Gökhan ?

yakıt kalitesi mi incelendi anlamadım ben :)

araç bilgisayara bağlandı.orda çıktı savaş abi.tabi illaki full'den aldığımdan olmuştur demiyorum.acaba olabilirmi diye merak ettim.gerçi çok önemli değilmiş.yani kısaca komple expertiz yaptırdık :)

Münferit bir olay olabilir Gökhan, bence istasyonu ara veya merkezini ara. Ben eski Mazda ile hem benzin hem gaz, şimdi Proton ile benzin aldım defalarca bir problemle karşılaşlamdım 3 aydır nerdeyse kardeşim.

yok abi bende hiç bir problem hissetmedim.sadece dediğim gibi fazla önemli olmayan bi problemdi.onuda çözdüler zaten.yanlız dikkat ettim aracın beyni herşeyi kaydediyor..kutup başlarının söküldüğünü bile kaydetmiş...he birde sohbet ederken km. düşürme muhabbeti çıktı serviste.mazda 3 lerde elektronik olarak ne yaparsan yap km.düşmez diyor.2.el alırken biraz güven verir artık bence :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

birde expertiz ücreti bana çok uygun geldi.50 tl'ye kompresyon testi hariç herşeyine baktılar.servisin adı denizli turkuaz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

birde expertiz ücreti bana çok uygun geldi.50 tl'ye kompresyon testi hariç herşeyine baktılar.servisin adı denizli turkuaz

şimdi buradan Denizli'ye gitmek masraflı olur be Gökhan :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Düşünürsen eğer yolculuğunda sana eşlik ederim abi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

işin şaka tarafı tabi ama sadece bilgisayara bağlatmak da ucuzdur heralde :)  bence ne var ne yok diye baktırılmalı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi denizliye bakılırsa burdaki fiyatlar uygun.95 oktan benzin 4.18-4.20 lerde satılıyo

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...