Jump to content

Mazda2 2011

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlk ben yazdım gönlünüzdeki pejo ise alın ve güle güle binin diye. Geri kalan muhabbet :) pejoyu alsa bile gelip burada soracağı sorulara her zaman memnuniyetle cevap veririm elimden geldiğince ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Pejo alırken memnun oluyorsun.Aldıktan sonra Pişman. Onlarda Opel gibi şanslarını 2002-2003'den sonra kaybettiler Türkiye'de.  Mazda'da sütten çıkmış ak kaşık değildir ama Mukayese edilmesi bile yanlış.Sadece avrupada adı geçen markalar bunlar, Mazda tüm dünyada pazara sahip, acaba neden? ( Tüm japonlar için gerçerli bu)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Japonlar sağlam yapıyorlar ama bir ara cidden yedek parçaları uçuyordu... Kasko olayı olmazsa hayatta binilmez bunlara.İzmirde ufak bir kaza yaptım hatırı sayılır Mazda bayii elinde stokta parça bulundurmor.Belçika yada japonyadan sipariş veriyor. Radyatör fanı için 15 gün arabam yattı. 307 yede bindim onlarında kronik elektrik kesme olayı var.kimsede bulamıyor.Servisteki amcalar bile bizde bıktık bu sorunlardan dedi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Japonlar sağlam yapıyorlar ama bir ara cidden yedek parçaları uçuyordu... Kasko olayı olmazsa hayatta binilmez bunlara.İzmirde ufak bir kaza yaptım hatırı sayılır Mazda bayii elinde stokta parça bulundurmor.Belçika yada japonyadan sipariş veriyor. Radyatör fanı için 15 gün arabam yattı. 307 yede bindim onlarında kronik elektrik kesme olayı var.kimsede bulamıyor.Servisteki amcalar bile bizde bıktık bu sorunlardan dedi :D

Mesut Abi, Opel için arkadaşım 3 yıl önce Mekanik bir parçayı 1 ay  bekledi şanzuman için, Pejo 206 için otomatik ayna motoru için 10*15 gün bekleyenleride duydum. Yani avrupa olsada birşey değişmiyor sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen seneki tüv raporları ve bu seneki tüv raporlarına bakın. Yeterli gelecek. 2 geçen sene 2.sırada bu sene 3. sırada. 2 kaliteli bir otomobil. Her yönden pejoyla başa çıkar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Xman'in önerisi üzerine 207 2-tronic'i forumlarda araştırdım ve okuduklarımdan dehşete kapıldım. Eğer forum kurallarına aykırı değilse birkaçını buraya taşıyabilirim. Yolda kalanlardan tutun, boştan vitese geçmemeler, ya da aniden vitese geçmeler, şanzıman indirenler, neler neler..Mazda 2 ile ilgili hiç otomatik şanzıman problemi yaşayana  rastlamadım. Sonuç olarak 207 2-tronic'i tamamen elemiş bulunuyorum. Internetten Ford Fiesta 1.4 A/T'nin fiyatına baktım. Mazda 2 Play donanımına eşdeğer Titanium versiyonuna metalik boya, X-paketi ve güvenlik paketi eklediğinizde fiyat 38.000'leri buluyor. P.tesi Mazda bayisi ile sıkı bir pazarlık daha yapıp bu işi bitirmeye çalışacağım. Israrından dolayı Xman'e teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olur hocam inşallah :) sorunsuz ve keyifle bineceğiniz bir araca kavuşmanızı diliyorum. Bizim sokakta benim mazda 3 ten sonra birde siyah yeni mazda 2 oldu :) her sabah işe giderken şöyle bir süzüyorum aracı kendi seğmentinde gerçekten çok hoş bir araba mazda 2.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben önce citröen c4 alıyordum, ama aklım mazda 3 de kalmıştı. Allah korudu da mazda 3 aldım :) c4 alsam, şimdi bi de yeni kasa geldi, ne ağlatırdı adamı :) maşallah mazda 3 nefis yapılmış, bağ ağrıtmadı şimdilik. 15bin km ye geldim. lpg de taktım, biniyorum gidiyorum :)

yeni mazda 2 ler pek bi şirin olmuş bu arada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...