Jump to content

çok üzücü bir durum..Allah kimseye vermesin.....

toronaga77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

500 tane de olsa hava yastığı hayat kurtarmaz.Hepsi abuk subuk 3-5 devrenin yönettiği elektronik hataya meyilli şeyler.0,1 G lik etki yüzünden hayatına mal olabiliyor insanın.Ayrıca Supplement Restraint System (SRS) adı üzerinde kemerin takılı değilse arabanın her tarafı airbag olsun isterse.. Arabamda airbag var beni kimse tutamaz diye tedbiri elden bırakmamak altın kural.. Allah kimsenin başına vermesin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Adam öldükten sonra açılır bu hava yastıkları  :) Arabanın içindekilere bir şey olmadığından dolayı  bu şekilde yazdım fakat toyotaya yakıştıramadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu ilanın neresi süper anlamadım. Konu başlığı biraz kabaca olmuş sanırım. Arkadaşa geçmiş olsun. Bizleri de önce biz sonra da Allah korusun. Kendimize, ailemize dikkat edelim.

Bence de Murat arkadaşımızın dediği gibi.

Yazan arkadaş konu başlığını değiştirmeli.

Allah muhafaza hoş bir durum değil arkadaşın başına gelen. Allah hepimizi korusun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

aslında ilana bakınca ilk başta şaka falan sanıyor insan.

çünkü ben o sitede daha önce de

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-12-sifir-olu-gibi/detay

bu ilanı görüp baya bi güldüğüm için ilk başta böle bişi sandım.çünkü fiyatını 35.000 mi bişiler yazmış adam.ne alaka dedim.

ama baktımki sonradan gerçek bir olaymış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

Mağdurlara geçmiş olsun ancak ödemesini yaptığı halde Toyota vatandaşımızın arabasını vermiyor ise Japonlar asıl Toyota fabrikasını toptan Recall yapsın dünyayı dolandırmasınlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mağdurlara geçmiş olsun ancak ödemesini yaptığı halde Toyota vatandaşımızın arabasını vermiyor ise Japonlar asıl Toyota fabrikasını toptan Recall yapsın dünyayı dolandırmasınlar...

Bu durum, ikili sözleşmelerle belirlenmiştir, kimin hatası varsa; o hukuki olarak yaptırımına katlanır... Şark zihniyeti ile düşünüldüğünde ise durum daha farklı gibi geliyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah kolaylık versin mağdurlara..Celal Kolot da umarım bu darboğazı kimseye zarar vermeden aşar hem kendi hem insanlar rahatlar..Her şeyini BJK adı altında Demirören e verirsen böyle olur tabi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...