Jump to content
Mücahit

İleri derecede kış tedbirleri

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest UguR_866

bu bilgilerin yararını görürüz muhakkak :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest UguR_866

ellerine ve parmaklarına saglık abi.

kar zinciri buzkırıcılı olursa daha iyi olur sanırım(mahmuzlu diyorlar sanırım bu sincire ve genelde serme zincir oluyo,galiba,sanırsam :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
47erdem47

bi an once drift şey pardon kar yağsın ya :S kara hasret kaldk :) :) :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Superas

Emeğine sağlık Biran Abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

ellerine ve parmaklarına saglık abi.

kar zinciri buzkırıcılı olursa daha iyi olur sanırım(mahmuzlu diyorlar sanırım bu sincire ve genelde serme zincir oluyo,galiba,sanırsam :))

sölediğin çeşit bi zincir varsa asfaltta kalakalırsın normal zincirle bile gitmek zor...lakin zincir seçerken E tipi deilde X tipi tabir edilen kuşakları çapraz baglı olanları secmekte fayda var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Valla alırken E, X demeden aldım evde duruyor daha kutusunu açmadım. Bir kar yağsa zaten zincir değil önce lastikleri deneyeceğim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

Valla alırken E, X demeden aldım evde duruyor daha kutusunu açmadım. Bir kar yağsa zaten zincir değil önce lastikleri deneyeceğim :D

hani lestik yetiyordu??  E tipi kopunca  iş görmez oluyor X tipinde 2 yerden kopması gerenk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Benimki sırf bagajda dursun diye alındı geçen sene yola giderken. Biliyorsun polislerimizin bazen gereksiz ısrarları oluyor kar lastiğini beğenmeyip ille de zincir diyorlar ondan :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

Benimki sırf bagajda dursun diye alındı geçen sene yola giderken. Biliyorsun polislerimizin bazen gereksiz ısrarları oluyor kar lastiğini beğenmeyip ille de zincir diyorlar ondan :)

bişey bildiklerinden değilde maksat hıyarlık olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

akünüz tam bakımsız değilse su seviyesini kontrol edin eksilen varsa saf su ekleyin gerçi kalmadı bu tip akü fazla ama ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdamx-5

Bülent abi sende taşı lastiğin markasını begenmezler bide:D hıyarlar:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

Bülent abi sende taşı lastiğin markasını begenmezler bide:D hıyarlar:)

ben begendircek bişi bulurum onlara ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

kar lastiklerimi taktım, kullanmasını bilmediğim zincirim bagajda, eldivenler de bagajda, seyyar lambam ve yedek sileceklerim de bagajda, akü suyu kontrol edilip radyatör antifirizi tamamlandı daha ne olsun ki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

Eferim.. Sana bir + :)

teşekkür :)

darısı olmayanların başına :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gökhan

Motor ağzına kadar dolu antifriz, Silecek suyuda antifirizli, zencir bagajda (Kullanmayı da öğrendim  :tey:), ara kablosu da hazır (Her türlü piknik faaliyetlerinde iyi ışık verir :tey:) Yangın söndürücü var, ilk yardım seti var. Daha ne diyeyim? Banada bir eferim aliiim. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

Kış lastiklerin yoksa Eferim yok :D

eferim sağa sağada pravo :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...